Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. kurT. # DLX

acceptat Cerere Grad-Luca

Acceptat. Steam ID in privat/pe Steam.
  3. Yesterday
  4. ty.urtos

Pro
  5. lil woah. #

20 de jocuri PS4 incredibile

singurele jocuri pe cale le am la cd sunt mortal kombat xl si bloodborne
  6. SupremeAnto

Un mare pro my brudda
  7. kurT. # DLX

Pro.
  8. geacsi

9. LegendNeverDIE!

Nume/Prenume :Paraipan Luca Nickname :Luca Vârsta :15 Grad dorit :Helper/Admin Experiență AMXX :1 an Link GameTracker :https://www.gametracker.com/player/Luca/193.203.39.161:27015/ Dovadă că ați citit regulamentul :Orice membru STAFF , indiferent ca este Owner/Co-owner trebuie sa-si exprime parerea cu PRO/CONTRA .Cine nu va lasa parerere la 2 topic-uri de cerere grad va primi remove Alte mențiuni :hayp Întrebări aleatorii : De ce ai ales Eliteroyal? :Deoarece este o comunitate inedita. De unde ai aflat de server-ul nostru GRIME.ELITEROYAL.RO? :De pe forum. Ce te face să joci pe serverul nostru? :Faptul ca am cu cine si de ce. Ce-ți place cel mai mult la server? :Playeri/stafful Întrebări pentru helper : Care este comanda pentru a da kick? :amx_kick Care este comanda pentru a vota o mapă? :amx_votemap Care este comanda de a schimba o mapă? :amx_map Care este comanda de a da gag? :amx_gag Care este comanda de a da ungag? :amx_ungag Care este comanda chat-ului adminilor? :u@ Cum se transferă un jucător la cealaltă echipa? :amx_t/ct
  10. geacsi

am ''librarie'' de jocuri de ps4, nu stii tu :))
  11. Cristian.aka.LaGy

nu prea cred :))))
  12. geacsi

Le am pe toate 😛
  13. Cristian.aka.LaGy

Control Dezvoltat de: Remedy Entertainment Editat de: 505 Games Data lansării: 27 august 2019 Creatorii seriei de aventură de mare succes, Max Payne, ne propun o lume imprevizibilă în Control, un joc de acțiune și aventuri supranaturale, în care singura constantă este schimbarea. O forță venită din altă lume atacă agenția clandestină. Noua directoare, Jesse Faden, este singura speranță de supraviețuire a Biroului. Treaba ei nu este ușoară deloc: mediul se schimbă într-una, așa că se poate confrunta în orice moment cu ceva nou, straniu... și letal Borderlands 3 Dezvoltat de: Gearbox Software Editat de: 2K Games Data lansării: 13 septembrie 2019 La arme, Vault Hunters! Shooterul de la Gearbox Software revine și aduce haos de toate felurile. Alege dintre cele patru personaje complet noi și personalizabile, înarmează-te cu o mulțime impresionantă de arme superciudate – chiar și cu unele cărora le cresc picioare și care fugăresc inamicii, înjurându-i. Cei mai nemiloși lideri de secte din galaxie așteaptă să le servești o porție specială de dreptate – dă-le o lecție! Final Fantasy VII Remake Dezvoltat de: Square Enix Editat de: Square Enix Data lansării: TBC A fost RPG-ul PlayStation care a lăsat lumea cu gura căscată, a făcut fanatici și a frânt inimi. Square Enix vrea să retrăim fiecare clipă într-o versiune refăcută, absolut spectaculoasă, cu componentele grafice ale jocului original, dar complet recreate, cu un sistem de lupte refăcut și cu alte elemente noi, care aduc jocul direct în era HD. Wolfenstein Youngblood Dezvoltat de: MachineGames, Arkane Studios Editat de: Bethesda Softworks Data lansării: 26 iulie 2019 Luptă pentru libertatea civilizației: surorile gemene Jess și Soph Blazkowicz ridică armele într-o variantă alternativă a anului 1980. Străbate în explozii Parisul ocupat de naziști, alături de un partener condus de un om sau de computer: gemenele își caută tatăl – și eroul celei de-a doua Revoluții Americane – BJ Blazckowicz. Cu elementele RPG nou adăugate și cu libertatea de a executa misiunile în ce ordine preferi, Youngblood este cea mai deschisă experiență Wolfenstein de până acum. si mai sunt o gramada 😉
  14. Salutari, dupa cum stiti unii, am luat locul 1 pe concursul de activitate din luna iunie, eu doresc ca contul de go cu csgo prime care era pentru castigator, sa-l ofer la acest concurs care il organizez acum pentru luna iulie. Se vor oferi 3 premii pentru primii 3 din topkills pe 25 iulie.. Locul 1 - CSGO PRIME + GOD+ permanent + Premium (VIP) permanent pe forum. Locul 2 - GOD simplu permanent. Locul 3 - Admin+ permanent. De stiut : Pentru a afla kill-urile scrieti in chat comanda !topkills. Se vor reseta kill-urile pentru a acorda o sansa la toti. Daca nu aveti un comportament si un limbaj adecvat, premiul nu vi se va acorda. Daca aveti ceva de intrebat, puteti posta aici.
  15. SupremeAnto

Propunere

Ieeeeeee @Co-Fondator Deci merge? Edit acum am vazut group mentions deci e acceptata pwp @Fondator
  16. iGreen

Propunere

@Razzor :3 nu, acum e free. 🙂
  17. Razzor :3

Propunere

Totusi l ai cumparat?😂
  18. iGreen

Propunere

EDIT 25.06.2019 @Administrator @Co-Administrator @Co-Fondator @Moderator ca sa folositi aceasta optiune vedeti butonul nou care a aparut in poza de mai jos
  19. Salut, revenim cu un nou concurs pe CSS.ELITEROYAL.RO pentru cei care vor da cele mai multe HEADSHOTURI timp de 1 luna, pe data de 25 iulie o sa ne uitam in !tophs ca-i aflam pe cei de pe primele 3 locuri. Premiile le afisam mai jos. TOP 1 - Licenta CSS Steam + GOD+ pe 1 luna sau upgrade permanent la GOD + Admin pe mix + Premium (VIP) pe forum TOP 2 - GOD+ pe 1 luna sau upgrade permanent la GOD + Premium (VIP) pe forum. TOP 3 - Premium (VIP) pe forum. De stiut: Pentru a primi premiul trebuie sa aveti un comportament frumos si prietenos pe server. TOP'ul si RANK'ul au fost resetat pentru a oferi la toti o sansa sa castige.
  20. Felicitari pentru @geacsi - locul 1, @CatalinD - locul 2 si @magic - locul 3.
  21. Felicitari pentru @Tibi , locul 1. @jynsshu locul 2 si @DaU D3 CaD3 NeTu locul 3. Cine castiga locul 1 are dreptul sa aleaga urmatorul concurs, l-am intrebat pe Tibi daca vrea sa fie tot cu ore si a zis ca mai bine sa fie !tophs, de asta o sa resetam rankul si o sa facem alt concurs (iulie) cu TOPHS, premiile vor fi ca la concursul asta (iunie).
  22. kurT. # DLX

acceptat Cerere Grad ProZyzo

Acceptat. Gradul va fi adăugat la amiază. Welcome back.
  23. Last week
  24. Nume/Prenume : Mereuta Nicolae Nickname : ProZyzo Vârsta : 15 Grad dorit : orice e bine venit ! Experiență AMXX : 3-4 luni Link GameTracker : Dovadă că ați citit regulamentul : Regula 10 - Activitatea pe forum ! Alte mențiuni : nu Întrebări aleatorii : De ce ai ales Eliteroyal? : Comunitate veche - muncita De unde ai aflat de server-ul nostru GRIME.ELITEROYAL.RO? : Fratele Doli Ce te face să joci pe serverul nostru? : IDK Ce-ți place cel mai mult la server? : Ce nu-mi place ? Întrebări pentru helper : Care este comanda pentru a da kick? : amx_kick nume motiv Care este comanda pentru a vota o mapă? : amx_votemap numele hartilor (minim 3) Care este comanda de a schimba o mapă? : amx_map numele hartii Care este comanda de a da gag? : amx_gag nume timp motiv Care este comanda de a da ungag? : amx_ungag nume Care este comanda chat-ului adminilor? : u@ sau say_team@ Cum se transferă un jucător la cealaltă echipa? : amx_teammenu
  25. SupremeAnto

acceptat Cerere grad SupremeAnto

Acum =))
  26. Mr.Ted❤✘Pufulet

acceptat Cerere grad SupremeAnto

stiu ca e tarziu dar dau Contra DAca dai 1 leu imi schimb parerea in PRo 🙂
  1. Load more activity