Jump to content
Ramses

Cerere Helper - Ramses

Recommended Posts

Nume: Albert
Varsta: 16 ani
Nume css: Ramses
STEAM ID: STEAM_0:0:902829748
De cand joci css: 4 ani
Experienta de admin: Da !
De ce vrei avest grad: Pentru a ajuta server !
Cum ai aflat de server: Sincer . Nu mai stiu !
Cat timp petreci pe server: 4-5 h pe zi !
Te intelegi bine cu lumea: Da ! 
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Adminii sunt egali cu jucatorii, nimeni nu e special.
Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Albert Neacsu
Gradul dorit ( detalii aici ) - Helper
Ore pe gametracker [ click ] - https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=Ramses                                                                                       
Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? - Da !
Skype ID: - Ramses.Css(v34)

Edited by Ramses
Am uitat ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

va rog sa anuntati toti adminii ca cine nu va lasa pareri la cereri va primi downgrade sau i se va retrage gradul indiferent daca a donat sau nu, regulamentul este pentru toti :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA!!! nici 20 de ore pe server si cu o atitudine flegmatica si de superior. CEI CARE DATI PRO ANALIZATI SI VOI MACAR CEREREA? CAM MULTI CARE NU AVETI HABAR ! AS PUNE REGULA CA ADMIN+ CEL PUTIN 18 ANI!!! DECI :Contra:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Greu cu matematica Baubau? Nu cred ca ești în măsura să zici de atitudini flegmatice. În putinul timp în care ai stat pe sever ai dat dovadă de om lipsit de caracter. Vi aici și zici ca se crede superior și tu ieri îl luai la mișto pe Gabby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cred ca-l luam la misto...nu-mi aduc aminte...dar si el se crede la fel...daca e admin gata...imi da mie comenzi 

si ia sa vezi...is ~25 de ore nu 20...mare subiect de dezbatere bagatorule de seama...din start ar trebui sa-l respinga green...35 e minimul...eu as fi lasat 50 helper 100 admin !! si asa eu am intrat ca helper cu 100 de ore...acuma joci 2 zile si vrei admin!!! atata ca green are nevoie de playeri dar de ar fi corect cu 100 ar trebui sa se accepte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Și tu ai dreptate, dar trebuia să dai dovadă că ești mai bun atunci, trebuia sa răspunzi calm/să-l ignori. Dacă am reacționa toți așa când se întâmplă ceva, cum ar fi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...