Jump to content

Recommended Posts

Buna seara elite as vrea sa fac un anunt,sincer de data asta,as crea sa ma schimb definitiv,tot,prin tot zic limbaj vulgar,comportament agresiv,vorbit excesiv tot!O sa fie mai greu la inceput dar o fac pt voi si in primul rand pt mine,sper ca ati vazut ca si acuma seara am inceput,v-am pupat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu trebuie sa anunti ca vrei sa te schimbi, te schimbi singur si gata, lumea isi da seama singura ca te-ai schimbat.

Si uite alt topic prin care cersesti atentie :mellow:


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

6 hours ago, Trabant said:

Buna seara elite as vrea sa fac un anunt,sincer de data asta,as crea sa ma schimb definitiv,tot,prin tot zic limbaj vulgar,comportament agresiv,vorbit excesiv tot!O sa fie mai greu la inceput dar o fac pt voi si in primul rand pt mine,sper ca ati vazut ca si acuma seara am inceput,v-am pupat!

Incerca sa nu mai fii rau cu playeri ca vorbesc pe server

E public e de distratie 

Daca nu iti cunvine dece nu folosesti Playerlist si dai mute acolo la toti pe care nu vrei sa el auzi


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

fii atent traficante, daca cineva mi se plange ca vorbesti mult si aiurea sau faci abuz de comenzi sau de sunete deja stii ce se intampla, este un regulament si putin ma intereseaza ce caracter ai, daca nu il respecti eu rezolv direct, pentru ca nu e prima data, fii cu capu pe umeri ca nu il ai degeaba.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ești tu ăla care tot făcea topicuri cu "îmi pare rău" "vreau sa mă schimb" etc.?  :/ 

 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...