Jump to content

Recommended Posts

Si eu de cand te stiu tot infect ai ramas =)))) Ma amuz cand vad asa slabi care joaca doar ilegal. Nu am sa mai comentez pt. ca nu vreau sa fac chat aici, daca vr sa ne certam asta e skype meu :Spike.FCD


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite si demo : http://www.girlshare.ro/3489843402.1 (la inceput si la sfarsit), La faza cu restricita a spus Aleex sa dau restrictie la flash, am crezut ca ii va deranja pe unii ca se arunca foarte multe flashuri, pe urma am dat !restrict flash 9999 @Cristian.aka.LaGy poate sa va confirme, si serios acum faci reclama pentru o restrictie? Si cand spamam cu sunete? da-mi dovada 2 3 pe de_dust2_onlya la intervale de 8-9 min si la faza cu injuratul eram atent sa iti fac demo daca tot vii aici, pe tine te-am mai vazut si ieri si alaltaieri suspect am mai incercat cateva tentative de demo-uri dar uneori dadeai cap pur si simplu alteori te purtai de parca jucai normal. Apropo "copilule" am 16 nu 12-13 si tu ai 17. pff mare branza cu un an mai mare


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I-am facut si eu control, am gasit fisiere cu numele "Hazee,Kurlzz" dar el nega ca e pt CSS pe STEAM nu pentru v34 si zicea sa ma uit la data...Stiam ca e suspect...


dsfsdgddfgdsfg.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta o pot confirma , Aleex , spusese sa dea restrictie la flash *(in gluma) , florin crezâdul , a dat restrict , 1 min mai devreme a dat restrict la 9999  , deci , nu a fost decat o runda fara flash ! atât , cat despre tine @HURRICANE zic sa  nu mai faci topicuri aiurea din cauza unor chestii minore ;)  . !


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Florin256 nu a făcut abuz doar pt că a dar restrict la flash o runda și dacă cineva te-a înjurat puteai să scrii pe chatul adminilor sa ii de-a mut/gag. Apropo florinel las-o mai moale cu sunetele alea ?


cc10.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

10 minutes ago, Claus said:

@Florin256 nu a făcut abuz doar pt că a dar restrict la flash o runda și dacă cineva te-a înjurat puteai să scrii pe chatul adminilor sa ii de-a mut/gag. Apropo florinel las-o mai moale cu sunetele alea ?

Apropo domnule tu cum faceai cand ai luat adminul? spamai numai cu cioca ;)


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, Claus said:

Dovezi???

:))))))))) daca stiam asa iti faceam demult. Gata acum fara Off-Topic


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai vad aici off-topic,aveti amandoi ban.

Pe HURRICANE il stiu de mult,stiu in ce stil joaca,are experienta mare in CSS,atat Steam cat si v34.

:pro: Unban.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...