Jump to content

Recommended Posts

  • Nume: Vasile
  • Varsta: 18
  • Nume css: Vasiok
  • STEAM ID: STEAM_0:0:923103450
  • De cand joci css: 6 ani  numai jucam cs si iara ma reapucam
  • Experienta de admin: am avut mai demult
  • De ce vrei avest grad: sa scapam de codati si la mezu nopti cin nu e admin nu sa joace mape mari da normale depinde citi is pe server
  • Cum ai aflat de server: de la galaxi si barca mai demult
  • Cat timp petreci pe server: mai mult de jumate de zi
  • Te intelegi bine cu lumea:  da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  18.05.2017 - a fost adaugata regula 28. Daca un player farmeaza are ban 2 zile
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Vasiok
  • Gradul dorit ( detalii aici ) -admin
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -     https://postimg.org/image/rgmf6l1dp/                                                                                     
  • Ai pus status pe skype: 188.212.100.209:27015 - css v34 ] - da
  • Skype ID: - ghit.cenusa
Edited by vasiatka18

8mu_Vm2g.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum am vazut ca ati scris ""deSchideti"" prin cratima, ""deschideti"" se scrie prin cratima doar atunci cand ii dai orDin unei persoane, dar cand te adresezi la mai multe persoane se scrie la un loc, nu stiu cine a editat dar va rog sa corectati.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Cred ca o sa se descurce, dar te rog sa mai citesti regulamentul inca o data ;)

EDIT: Pt helper, nu direct admin.

Edited by Florin256

 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ...

EDIT: Serios? ... Ah ok ( nu este pregatit pentru grad, nu merita gradul deloc, nu imi place de loc de el ""il urasc s-ar puta zice"" , codat pana in maduva oaselor ... Baunty avea dreptate in legatura cu el ! ) .... Sunt destule ? Daca da atunci Ra. dai un like ca nu m-am chinuit deloc sa scriu aceste motive deloc!!!!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, vasiatka18 said:

we cin tu mai prins cu cod mia facut control nu a gasit nik cfg pentru fps ce vrei tu de la mine fa control sa vedem no gasit wall aim nik no gasit 

 

Apropo , tu ai 18 ani ? Eu pe skype te-am auzit , maxim 16 ai .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obito, unde are cod? Vreau și eu să vad o dovadă adevărată. Știm doar să acuzăm, ne mai mirăm că ne pleacă jucători și că suntem puțini...habar nu aveți de cfg, wall, aim și chestii din astea, mă jur.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu îmi place absolut deloc comportamentul tau, stai toată ziua spec, când te striga omu nu răspunzi, el vrea admin sa stea toată noaptea cu bandit sa farmeze, cine vrea dovadă sa îmi zică, florinel mi-e martor, dar a intrat prea târziu sa dea ban si mie nu îmi mergea adminu, si baiatu sta mai mult de jumătate de zi pe sv dar joaca de mai mult de 2 saptamani aici, va dați seama cate ore trebuia sa aiba.


36ssSd1.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...