Jump to content
Sign in to follow this  
Howly

Ce doriti sa cumparati de Steam Summer Sale?

Recommended Posts

16 minutes ago, Mast.exe said:

Tu zici de jocuri scumpe,eu nu am bani nici de 1.6 care 2,5. =))

poi la 30 ani ai tai ar trebui sa muncesti si sa-ti permiti niste amarati de 10 lei lol


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Ràgñàr™ said:

degeaba e summer sale ca eu cumpar mereu de pe g2a in care shadow of mordor e 3-4e mai mereu nu trebe sa astepti o reducere pe steam sa cumperi jocuri . gta 5 e l-am luat cu 26 e pe g2a na / sdi multe altele 

La mine pe steam e 20 $ acuma :) 

20$ = 17.90 E


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/23/2017 at 0:31 AM, Ràgñàr™ said:

poi la 30 ani ai tai ar trebui sa muncesti si sa-ti permiti niste amarati de 10 lei lol

Eu am familie,e altceva frate,nu traiesc ca tine in Anglia si iau cateva mii de euro,muncesc pentru 17 milioane,am si familie de intretinut,casa,etc.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ark Survival sau Rust ambele is faine


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

10 hours ago, Mast.exe said:

Eu am familie,e altceva frate,nu traiesc ca tine in Anglia si iau cateva mii de euro,muncesc pentru 17 milioane,am si familie de intretinut,casa,etc.

lasa ca si eu eram in starea asta prin 2015 cred cand nu aveam 5e pt cs go cand era la reducere de craciun csf . romania tara de kkt salarii de mizerie

 

 

https://www.g2a.com/middle-earth-shadow-of-mordor-the-game-of-the-year-editionedition-steam-cd-key-global-1.html na 18 lei nici 4 e luati de pe g2a da-l dq de summer sale


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/23/2017 at 0:15 AM, Mast.exe said:

Tu zici de jocuri scumpe,eu nu am bani nici de 1.6 care 2,5. =))

Am spus ce mi-ar placea sa imi iau , nu neaparat ca imi cumpar tot steam-ul :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://prnt.sc/fp93h7 se va merita achizitia asta :)))) ? is nebun ma direct 62e pt niste kkt-uri de jocuri dar in calcul ar venii 10 mount and blade +  20 dead by daylight +  witcher 3 30 +  lf2 20 +  black desert 10 +  dying light 50 =  cu 60e sa cumpar 140 mda :)) dublu chiar 


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Ràgñàr™ said:

https://prnt.sc/fp93h7 se va merita achizitia asta :)))) ? is nebun ma direct 62e pt niste kkt-uri de jocuri dar in calcul ar venii 10 mount and blade +  20 dead by daylight +  witcher 3 30 +  lf2 20 +  black desert 10 +  dying light 50 =  cu 60e sa cumpar 140 mda :)) dublu chiar 

dece nu l4d2 ? E mai bun l4d ?

20 , 30 , 20 , 10 , 50 , ce sunt astea ? 20 keys de dead by ... , 30 keys witcher 3 ? Nu am inteles aici :) 

 

+ Nu inteleg dece la voi e asa scump , la mine de exemplu left 4 deat e 12.59 $ fara reducere , asta undeva 10 E , la tine e 20 E ..

Eu sa-mi iau jocurile astea dau 30-35 E .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

il am 2 20 30 is euro fiecare in moldova is alte preturi.


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...