Jump to content
Wannted

[Cerere-Grad] - Da KurLzz [cssv34]

Recommended Posts

:pro:Are orele pentru helper


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am nevoie de poza cand scrii !active si apesi pe 1 sau pe 4 nu mai stiu exact, asa ca sa vad toata informatia, pe gametracker dese nu apare corect.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa-mi mesaj privat cu un rezumat de la regulamentul adminilor, sa fie prin cuvintele tale dar cu reguli din topicu cu regulament.

Pe langa asta tot in acel pm explica-mi te rog

  • ce faci daca cineva sta afk
  • ce faci daca cineva sta spec
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat 
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon
  • ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu)
  • ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva.
  • ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator.

dupa ce o sa imi trimiti pm cu astea de mai sus o sa iti dau parola, ms anticipat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...