Jump to content
Guest

finisat [Concurs CSS v34 - 1v1 - mix2.eliteroyal.ro] Premiul: DIRT 3 + Outlast

Recommended Posts

Pinned posts

Semi-Finale
1. Meci: Inger vs Twintr0K
Ora: 20:00
Castigator: Ingerutz
Scor: 16-0 (retragere)

 

2. Meci:  VasioK vs Razvan
Ora: 21:00
Castigator: VasioK
Scor: 16-0 (Razvan e barosan
)

P.S El a zis sa scriu asa :)

 

Gg :))

 

Marea Finala - 24.10.2017 (Maine)

Meci: @Ingerutz vs @vasiatka18
Ora: 21:00
Castigator: -
Scor: -

 

SUCCES ! :) Cel mai bun sa castige ;)

 

Schimbare de planuri, Ingerutz a abandonat.

 Prin urmare @vasiatka18 a castigat concursul ! Felicitari !

@iGreen

 


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
9 hours ago, XeNoN. said:

Pai da

Un concurs bine organizat....

Spre deosebire de voi eu am Și viața. Dacă dai în weekend mori?

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Ingerutz said:

Spre deosebire de voi eu am Și viața. Dacă dai în weekend mori?

ttrebuie de anuntat din timp la ce ora si pe ce data vor fi meciurile.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
13 minutes ago, iGreen said:

ttrebuie de anuntat din timp la ce ora si pe ce data vor fi meciurile.

am vorbit cu rafi si face el ^^ .

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Ingerutz said:

am vorbit cu rafi si face el ^^ .

man, stii de cand trebuia postate urmatoarele meciuri?

uite, imediat dupa ce a postat el rezultatele  , atunci trebuiau postate si urmatoarele meciuri pe weekendu asta (pe sambata si duminica asta) ca baietii sa stie cu o saptamana inainte de a juca pe ce data si la ce ora trebuie sa joace, asa se organizeaza si se mentine un concurs, si nu este nevoie sa aveti timp liber, e destul sa postati meciurile si duceti-va macar in Hawaii si va odihniti, admini care sa aiba grija de 2 meciuri sambata si 2 duminica o sa se gaseasca, cand va aud ca nu aveti timp imi vine sa ma arunc pe geam, chestia asta dureaza 2 minute, mai bine ziceati din timp sa il organizez eu ca asa nu se intelege nimic, la fel si in concursu 2v2 de pe v89 organizat de dolixec nu se intelege nimic pentru ca tot nu a postat meciurile din timp, adica CINE CU CINE VA JUCA , PE CE DATA SI LA CE ORA, cum am zis mai sus asta se face cu 1 saptamana inainte. Nu vreu sa va suparati sau sa intelegeti ceva gresit dar daca nu puteti sa faceti ceva mai bine spuneti-mi si rezolv eu decat sa facem un haos unde nu se intelege nimic. :) 

On 10/8/2017 at 4:30 PM, Rafi said:

1. Meci: Rafi vs Mihai aka Legendary

Castigator: Rafi

Scor: 16-0 (neprezentare)

 

2. Meci Twintr0K vs Obito

Castigator: Twintr0K

Scor: 16-10

 

3. Meci: IulikK vs Sn[a]Ke

Castigator: IulikK

Scor: 16-0 (neprezentare)

 

4. Meci: DaNu )) vs Sergiu

Castigator: DaNu ))

Scor: 16-0 (retragere din concurs)

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, iGreen said:

man, stii de cand trebuia postate urmatoarele meciuri?

uite, imediat dupa ce a postat el rezultatele Sunday at 04:30 PM (adica duminica trecuta) , atunci trebuiau postate si urmatoarele meciuri pe weekendu asta (pe sambata si duminica asta) ca baietii sa stie cu o saptamana inainte de a juca pe ce data si la ce ora trebuie sa joace, asa se organizeaza si se mentine un concurs, si nu este nevoie sa aveti timp liber, e destul sa postati meciurile si duceti-va macar in Hawaii si va odihniti, admini care sa aiba grija de 2 meciuri sambata si 2 duminica o sa se gaseasca, cand va aud ca nu aveti timp imi vine sa ma arunc pe geam, chestia asta dureaza 2 minute, mai bine ziceati din timp sa il organizez eu ca asa nu se intelege nimic, la fel si in concursu 2v2 de pe v89 organizat de dolixec. Nu vrei sa va suparati sau sa intelegeti ceva gresit dar daca nu puteti sa faceti ceva mai bine spuneti-mi si rezolv eu decat sa facem un haos unde nu se intelege nimic. :) 

 

Fac eu acum echipele, numa se da deseara un meci si dupa postez urmatoarele meciuri.

Ps: Daca se face un concurs sa se faca calumea, nu il faceti numa sa va dati mari ca vezi Doamne am facut ceva, nu zic acm de cei care au organizat, zic in general, fiti mai organizati si va vorbiti inainte ce si cum si cand puteti face. De ex, unu facea echipele unu era cu postarile si unu cu adminatu. ;)


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 minutes ago, iGreen said:

man, stii de cand trebuia postate urmatoarele meciuri?

uite, imediat dupa ce a postat el rezultatele Sunday at 04:30 PM (adica duminica trecuta) , atunci trebuiau postate si urmatoarele meciuri pe weekendu asta (pe sambata si duminica asta) ca baietii sa stie cu o saptamana inainte de a juca pe ce data si la ce ora trebuie sa joace, asa se organizeaza si se mentine un concurs, si nu este nevoie sa aveti timp liber, e destul sa postati meciurile si duceti-va macar in Hawaii si va odihniti, admini care sa aiba grija de 2 meciuri sambata si 2 duminica o sa se gaseasca, cand va aud ca nu aveti timp imi vine sa ma arunc pe geam, chestia asta dureaza 2 minute, mai bine ziceati din timp sa il organizez eu ca asa nu se intelege nimic, la fel si in concursu 2v2 de pe v89 organizat de dolixec nu se intelege nimic pentru ca tot nu a postat meciurile din timp, adica CINE CU CINE VA JUCA , PE CE DATA SI LA CE ORA, cum am zis mai sus asta se face cu 1 saptamana inainte. Nu vreu sa va suparati sau sa intelegeti ceva gresit dar daca nu puteti sa faceti ceva mai bine spuneti-mi si rezolv eu decat sa facem un haos unde nu se intelege nimic. :) 

 

Probabil cel mai bun raspuns de aici. 


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Rafi said:

Fac eu acum echipele, numa se da deseara un meci si dupa postez urmatoarele meciuri.

Ps: Daca se face un concurs sa se faca calumea, nu il faceti numa sa va dati mari ca vezi Doamne am facut ceva, nu zic acm de cei care au organizat, zic in general, fiti mai organizati si va vorbiti inainte ce si cum si cand puteti face. De ex, unu facea echipele unu era cu postarile si unu cu adminatu. ;)

Cel mai bine programeaza acum toate meciurile pentru duminica seara, in caz ca is multe pune si pe sambata, asa ca sa terminam concursul mai repejor.

Dar sa programezi pe azi atunci ar trebui sa vezi cine e disponibil, de asta ziceam ca sa nu pierdeti timpul sa cautati cine e disponibil si cine nu programati din timp si cine nu se va prezenta va fie vina lui nu a ta :) 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.  Rafi vs @Twintr0K #3#
Data: 15.10.2017 (Duminica)
Ora: 15:00

2. @Wannted vs @vasiatka18
Data: 15.10.2017 (Duminica)
Ora: 20:00

3. @Ingerutz vs @Iulik
Data: 15.10.2017 (Duminica)
Ora: 21:00

4. @DaNu ))) vs @RaZvAnNN
Data: 14.10.2017 (Luni)
Ora 21:00

De acum meciurile nu se mai pot amana.

Bafta tuturor ;)


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Rafi said:

1.  Rafi vs @Twintr0K #3#
Data: 15.10.2017 (Duminica)
Ora: 15:00

2. @Wannted vs @vasiatka18
Data: 15.10.2017 (Duminica)
Ora: 20:00

3. @Ingerutz vs @Iulik
Data: 15.10.2017 (Duminica)
Ora: 21:00

4. @DaNu ))) vs @RaZvAnNN
Data: 14.10.2017 (Luni)
Ora 21:00

De acum meciurile nu se mai pot amana.

Bafta tuturor ;)

schimba we mai pe seara , 22-23 ...


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rafi

28 minutes ago, Twintr0K #3# said:

schimba we mai pe seara , 22-23 ...

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Rafi said:

Eu nu pot seara, daca o sa fie seara eu am ping si nu pot juca, de aia am pus asa ziua ca sa joc si eu ceva :/

Stiu ca mi-ai zis asta, dar  puteai combina cu baunty impreuna, nu stiu eu nu ma bag, intelegeti-va. :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
18 minutes ago, vasiatka18 said:

puneti meciurile mai pe sara da ziua nu pot toti

Ai avut meci pus la 8 seara :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...