Jump to content
DumBaSS

Propunere DumBaSS

Recommended Posts

  • Nume pe server:DumBaSS
  • Propunere:Alex/Igreen , am mai spus asta si o voi spune mereu . Scoate faptul ca apare cand dai dmg. 
  • Beneficii:Arunc o grenada din greseala dupa colt , observ ca am dat dmg , desi am dat grenada din prostie acum stiu ca este cineva acolo, deci voi iesi tragand , sau voi veni pe silent si te omor [care pe scurt pe v34 par faze serioase de wall] .Trag in cutie dau dmg , poate e cineva , eu nu stiam am tras ca sa fiu sigur ,daca am dat dmg acum stiu ca trebuie sa trag in continuare si am un kill asigurat .
  • Alte mentiuni: Odata ce iese acest lucru minor , fazele de wall de pe server pot fi mai evidente , deoarece nu mai ai cum sa spui exact de unde stiai ,unde cine se afla! :)

semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

34 minutes ago, Howly said:

Mai este asta? Mie nu imi mai apare aia

pe v34 apare.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Contra, prinzi un codat chiar dacă e chestia asta. + că pot face control ca sa fiu sigur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum spunea si @Wannted , crezi ca e greu sa ascunda ceva atat de pueril precum un cod ? Spune mai degraba ca vrei sa lasi dmg-ul ca sa poti face niste amarate de killuri :)))

 


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
16 minutes ago, DumBaSS said:

Dupa cum spunea si @Wannted , crezi ca e greu sa ascunda ceva atat de pueril precum un cod ? Spune mai degraba ca vrei sa lasi dmg-ul ca sa poti face niste amarate de killuri :)))

 

Eu îmi susțin opinia, dacă tu consideri că de aia îmi trebuie mie pluginul de dmg e treaba ta. Poate înveți și tu să respecți opinia altora fără să jignești indirect. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, e bine asa cum e acum.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...