Jump to content

Recommended Posts

Salut,as vrea sa fac un ultim anunt.

Tot ce a spus Howly e adevarat,am 15 ani,v-am mintit doar ca sa raman pe ELITE,stiu ca lui Green nu ii plac oamenii tradatori dar altcumva nu aveam cum sa raman in ELITE.

Mii de scuze ca v-am mintit,am fost un prost,dar pe P_L am ban permanent,am fost cu iGreen atunci si am facut reclama si a intrat ownerul si mi-a dat ban permanent pentru reclama.

Mii de scuze,am hotarat sa spun adevarul deoarece nu mai suport sa fiu atacat asa,altcumva nu aveam cum sa raman in ELITE,la 15 ani,am avut atunci si ban pe ELITE ca am hostat serveru' aluia,alta solutie nu era.

Daca doreste green,poate pot ramane si eu aici,daca era asa nu ma mai intorceam inapoi cand am luat ban,sunt pe comunitatea asta de 3 ani.

Atat am avut de zis,mii de scuze la toti,bafta. 


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu era mai simplu sa zici din start cati ani ai? Ai fosf baiat ok si nu prea ai deranjat dar nu a fost frumos tot ce ai facut. Sa iti areti o falsa identitate. Mie mi se pare chestia asta foarte urata si de prost gust dar e bine ca  ai recunoscut intr-un final. E un pas spre adevar.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Daca mai ziceam un an, doi, hai 3 maxim, nici atunci n-ar fi fost ok. Dar de la 30 la 15, e cale lunga.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Dolixec said:

Daca mai ziceam un an, doi, hai 3 maxim, nici atunci n-ar fi fost ok. Dar de la 30 la 15, e cale lunga.

Stiu,de prima data cand am intrat pe ELITE cand am facut cerere G.MOD am spus ca aveam 24 parca,apoi am scazut din 24 in 15,nu era plauzibil,nu ?


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu te-am cunoscut prea bine.. dar din parerea mea esti De treaba.. chiar si daca ai Mintit Colegii tai ca ai 30 anii sau nush cat... Sper sa te ierte iGreen deoarece esti de treaba si chiar potii ajutat comunitatea cu ce potii.. 

 


                                                                                                                   76561198204688197.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Howly said:

VALEU

AOLEUU

BAAAAA

@Marian @HeT.h coaie va dau de baut

Ba master, asa da ma, acu nu mai am nimic cu tine, de aici preia Green

Bravo ca ai marturisit, nu-mi place ca te tragi pe cur acum, da nu-mi pasa

Bravo mane

Detectiv Howly dezvaluie un nou caz ! 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...