Jump to content
Sign in to follow this  
TheHunt

Cerere Grad- TheHunt

Recommended Posts

  • : Darius
  • Varsta: 14
  • Nume css: │∑Ϛ₮M│TheHunt
  • STEAM ID: STEAM_0:0:2032352379 00:30 39 0
  • De cand joci css: De 2 ani
  • Experienta de admin: am fost decat de 2 ori admin
  • De ce vrei avest grad: Pentru a ajuta serverul
  • Cum ai aflat de server: De la un prieten, │∑Ϛ₮M│ScreaM Kent
  • Cat timp petreci pe server: vreo 5 ore pe zi in weekend si vreo 2 in timpul scolii
  • Te intelegi bine cu lumea: Da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Pai, al doilea ban dat fara motiv clar se da down sau remove, Daca un playeri este prins ca farmeaza puncte ban 2 zile
  • Gradul dorit ( detalii aici ) -Helper
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -  22497474_1913124865615841_252188173_n.jpg?oh=4bf98e1865b5235e8d74d788ea5d10ca&oe=59E59DD9                                                                                    
  • Ai pus status pe skype: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro ] - dap 
  • Skype ID: - dariusiche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan contra fiindcă nu joci de mult timp la noi. Eu zic să joci mai mult, ca să câștigi încrederea staff-ului, după care poți reveni cu o nouă cerere :)


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, varsta + orele + ca nu imi plac oameni care fac asa poza, de ce naiba o acoperi cu albul ala ce are asa importanta pe ea si nu vrei sa vedem ? las-o naiba asa cum e nu mai acoperi sau ce nu veri sa-ti vedem hack-urile s acoperi cu albul acele? !!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

T/C-ai deja o cerere activa.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...