Jump to content
Master.

acceptat [Cerere G.Mod] Master.

Recommended Posts

  • Nume ★ Mihai 
  • Prenume ★ Florin Alexandru
  • Varsta ★15 fac peste 2 saptamani 16.
  • Experienta de moderator global ★Este.
  • Cu ce nume ai intrat in grupurile de facebook ★ Alex Mihai.
  • STEAM ID de pe serverul unde detii minim semi-god ★Momentan nu am facut cerere de Semi-GOD,am doar Admin pe v90 dar mai astept un pic pentru cerere upgrade.
  • Motivul care te face sa doresti acest grad ★Vreau sa redevin moderator global,sa pot scrie peste tc.,ajut moderatorii,inchid topicuri vechi,avertizez jucatorii,mut topicurile unde trebuie.
  • Ce face un moderator global pe forum? ★ Inchide topicuri,editeaza un topic,il muta,da warn playerilor ce injura/jignesc etc.,ajuta moderatorii sau userii normali la nevoie,muta un topic unde trebuie daca este facut intr'un loc gresit.
  • Alte mentiuni ★ Love you. ( not gay )

WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, mai ultima sansa. :)


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra:nici Semi-god nu ai 


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, Florin256 said:

:Contra:nici Semi-god nu ai 

Nu stiu da ca Green mi'a pus sigur gradu de ceva timp sa pot face cerere up in semi-god. 

 

58 minutes ago, Dolixec said:

"Nu mai revin pe Elite pentru grade" - Master acum ceva timp.

:Contra:

Am reinceput de la inceput,ce am spus atunci insemna ca nu revin pentru gradele ce le'am avut.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masertere ai primit destule sanse si le-ai pierdut faza e ca daca aveai cerinta cu semi-god aveai o ultima sansa de la mine pentru g.mod Dar asa scuze dar pana faci semi-god raman la CONTRA


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: ca e baiat  bun , deci hai sa vedem 


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

18 hours ago, ✘ķάώşέツ said:

Greeen o stat vro cateva ore sa le scrie

hohoo, nu stau ore sa scriu ceva ce se poate de scris in cateva minute :))

@Master.v:acc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...