Jump to content

Recommended Posts

In ultimul timp pe  public.eliteroyal.ro sunt o gramada dea staff inactivi si as propune ceva, pentru cererea la Grade/Upgrade:

1.[Helper] daca dai cerere Helper sa nu fie la Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -     minimum 20 ore, dar sa aipeste 30 de ore pentru Helper cred ca asa o sa fim si noi mai convinsi daca --Persoana respectiva-- e capabila  si destul de activa pentru a detine Helper..

2. [Admin] cand face cineva o persoana cerere Upgrade pentru Admin sa aiba pe server peste 70 de ore si sa se puna doar 15 ore de spec pentru ca unii din Admini intra rar pe server stau acolo 30min si dupa peste 2 zile ii vezi cu cerere Upgrade  + cred ca asa o sa fim si noi mai organizati si o avem mai multa incredere...

3.[Admin-Full] nustiu precis daca se mai da Upgrade pana aici, dar daca totusi cel care are Admin si da cerere Upgrade/Admin-Full as sugera sa fie peste 150 de ore dar nu mai mult de 45 ore la spec pe server si peste 120 postari pe forum adica sa fii ACTIV...Si acei playeri care castiga la concursuri Admin-Full sau alte Grade Admin sa fie supusi la un test pe forum cateva intrebari  care corespund gradului primit ca poate altii nici nu stiu cei ala Admin, dar uite ca  au acel Grad...


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Sergiuu said:

tu nu ai ce face serios?

Ce e cu comentu asta aiurea? Sau spui o parere clara si argumentata sau nu mai posta asa ceva.

Just now, NoHack said:

In ultimul timp pe  public.eliteroyal.ro sunt o gramada dea staff inactivi si as propune ceva, pentru cererea la Grade/Upgrade:

1.[Helper] daca dai cerere Helper sa nu fie la Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -     minimum 20 ore, dar sa aipeste 30 de ore pentru Helper cred ca asa o sa fim si noi mai convinsi daca --Persoana respectiva-- e capabila  si destul de activa pentru a detine Helper..

2. [Admin] cand face cineva o persoana cerere Upgrade pentru Admin sa aiba pe server peste 70 de ore si sa se puna doar 15 ore de spec pentru ca unii din Admini intra rar pe server stau acolo 30min si dupa peste 2 zile ii vezi cu cerere Upgrade  + cred ca asa o sa fim si noi mai organizati si o avem mai multa incredere...

3.[Admin-Full] nustiu precis daca se mai da Upgrade pana aici, dar daca totusi cel care are Admin si da cerere Upgrade/Admin-Full as sugera sa fie peste 150 de ore dar nu mai mult de 45 ore la spec pe server si peste 120 postari pe forum adica sa fii ACTIV...Si acei playeri care castiga la concursuri Admin-Full sau alte Grade Admin sa fie supusi la un test pe forum cateva intrebari  care corespund gradului primit ca poate altii nici nu stiu cei ala Admin, dar uite ca  au acel Grad...

Propunerea e buna, cred ca asa o sa facem, maine o sa ma gandesc ce si cum trebuie de modificat.

Just now, Howly said:

N-am eu trb cu sv de v34

Dar ce pana mea am citit :/ 

Is vro 2104821 de propuneri de genu baietas...

Evitati asa comentarii aiurea ca imi fac o impresie proasta despre voi cand citesc asa ceva. :/


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iGreen Da stii cum o sa fie si mai bine daca playerul cand va da la cerere Helper/Upgrade sa aiba orele cerute de ex: pentru Helper 30 ore, dar sa fie chiar 30 daca are 29 de ore sa se dea T/C si sa faca 30de ore pe server,si doar 5-8 de spec sa se socoata. iar apoi fiecare sa isi lase parerea...

Adica sa fim si noi mai stricti..

Si sa nu fie atat de usor sa obtii acel Grad


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea este alta si este in felul urmator:

Helper # 35 ore din care spec 5

Upgrade admin: 80 ore din care 10 spec.

Admin full # 2 euro sms/ 4 permanent si 100 ore obligatoriu, dar cu test inainte de a primi gradul.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Jackass said:

Parerea mea este alta si este in felul urmator:

Helper # 35 ore din care spec 5

Upgrade admin: 80 ore din care 10 spec.

Admin full # 2 euro sms/ 4 permanent si 100 ore obligatoriu, dar cu test inainte de a primi gradul.

Stii 100 ore e putin lasa sa fie 150-170 daca tot il cumpara macar sa aiba ore...

Sau daca te porti frumos esti AKTIV si faci tot ce trebuie

cu 150-170 ore si cu 120-130 postari pe forum ar mere

 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Jackass said:

Parerea mea este alta si este in felul urmator:

Helper # 35 ore din care spec 5

Upgrade admin: 80 ore din care 10 spec.

Admin full # 2 euro sms/ 4 permanent si 100 ore obligatoriu, dar cu test inainte de a primi gradul.

De ce 100 ore? Sv are nevoie și de contribuție financiara. Adica eu n.as puteam cumpăra gradul pentru ca nu am ore??


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, BronXy said:

De ce 100 ore? Sv are nevoie și de contribuție financiara. Adica eu n.as puteam cumpăra gradul pentru ca nu am ore??

Dar si sa cumperi gradul si sa nu stii nimic ? Sa nu te cunoasca lumea si tot asa ? .. Sa nu cunosti pe nimeni..


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate, un om daca isi cumpara un grad o face din motivul de a ajunge sus printr-o metoda mult mai usoara... asta cu orele pentru a cumpara un grad mi se pare o porcarie...

Intrebati pe toata lumea de ce isi cumpara grade? Motivul este clar sa devina cunoscuti printr-un drum mult mai usor...


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

12 hours ago, RaZvAnNN said:

Frate, un om daca isi cumpara un grad o face din motivul de a ajunge sus printr-o metoda mult mai usoara... asta cu orele pentru a cumpara un grad mi se pare o porcarie...

Intrebati pe toata lumea de ce isi cumpara grade? Motivul este clar sa devina cunoscuti printr-un drum mult mai usor...

Totusi, dar chiar sa ai pe server 2 ore sa nu stii nimic  si sa ai grad de GOD sa zicem si sa faci cand vrei si ce vrei?Doar pentru faptul ca lai cumparat macar sa  aiba si el vreo 20-100 de ore...Stii?


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, NoHack said:

Totusi, dar chiar sa ai pe server 2 ore sa nu stii nimic  si sa ai grad de GOD sa zicem si sa faci cand vrei si ce vrei?Doar pentru faptul ca lai cumparat macar sa  aiba si el vreo 20-100 de ore...Stii?

daca il cumpara nu trebuie sa aiba ore.

O sa modific orele sambata pentru helper si admin.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...