Jump to content
iGreen

intrebare Idei pentru concurs pentru admini, premiul csgo steam

Recommended Posts

Salut, as vrea sa fac un concurs doar pentru admini, premiul va fi o licenta de csgo steam. Va rog sa lasati aici mai multe idei pentru concurs ca sa alegem una buna. Sper ca aveti creativitate buna :D


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, NoHack said:

Top time top kills 

top knife top deaths :D 

top deaths? asta face green in fiecare luna(top kills top knife , etc..) pt admin sau admin full. 1v1 ar cv :D


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Avand in vedere ca e concurs pentru admin nu prea are rost sa dai 1v1. Fiind pentru admin, propun sa se faca un poll in care sa votam pe cine credem ca e cel mai "de treaba" admin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer mam saturar de 1vs1, pentru un admin nu cred ca treb de facut 1vs1, ceva mai creativ. Sa spunem asa ceva cine e mai activ la busturi la controale, la curatarea serverului de catre cheateri. In timp de o luna se ia cite busturi ai facut pe citi playeri iai ajutat iai prins cu coade, sa fie un topic aprte unde fiecare jucator sa intre si sa spue niste cuvinde despre adminul dat si dupa o luna vedem care a fost cel mai ales si cel mai bun admin dupa topicul dat. Asa ceva dar treb de mai gindit la asta...


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa se faca un concurs , asta constând în: 

1. 1vs1 cu o singură armă . 

2. Knife careva runde .

3. Un pool cum a zis Înger.

Apoi sa se faca o medie și să se aleagă un câștigător.  Sa se faca un model și fiecare sa se programeze. Adică facem 6 ture lama ...restul armă. Nu e corect sa se aleagă doar printr-un simplu vot. Sper sa imi luati in considerare propunerile 


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Cum a zis Ingerutz


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Adminul ce se milogeste cel mai mult sa-l castige :)) glumesc.

Intr-adevar o propunere destul de ingenioasa ce pur si simplu mi-a starnit curiozitatea, nu stiu concursul ar trebuii sa fie unul cu sanse egale pentru toti si sa faca tot posibilul ca pe toti sa-i intereseze.

Jocul Counter-Strike Global Offensive este un joc de 15 euro, convertit in lei aproximativ 75 de lei. Nu este un pret exagerat de mare dar pentru un joc eu zic ca este mult.

Din punctul meu de vedere, concursul ar trebuii facut in asa fel in cat sa introducem mai multe obiective pentru obtinerea marelui castig, si sa fie macar 3 locuri,

Bine-inteles  ca locul 2 si 3 vor fii premii mult mai mici, de exemplu:

-Locul 1 (CSGO)

-Locul 2 (Administrator pe forum)

-Locul 3 (Utilizator Premium forum/Server)

In acest fel vom putea aduce mai multa lume la concurs, iar pe jumatate vom evita certurile pentru LOCUL 1.

Sa dau un exemplu de concurs:

-Prezentare forum facuta de membrii participanti iar mai apoi urcata pe youtube. Minim 300 Views 

-Sa ne votam unii pe altii. 

-Limbajul cel mai adecvat pe server/forum. 

-Un  topic facut cu toti participantii, iar fiecare membru al comunitatii sa argumenteze de ce ar merita si de ce nu. Ex: (PRO-[argument], Contra-[argument]

Bine-inteles fiecare concurs are regulamentul sau.

1.Nimeni nu are voie sa cerseasca, in caz ca esti prins ca ai cerut sa te voteze sau sa te ajute [Descalificat]

2.Certurile intre voi trebuie evitate, daca si cea mai mica jignire adusa intre voi [Descalificat]

3.Bascalia trebuie evitata, acest concurs este unul serios cu premii serioase, daca unul dintre voi indrazneste sa ia la misto acest concurs [Descalificat]

Regulile trebuie sa fie unele aspre, sa inspire faptul ca acest concurs este unul cat se poate de serios.

Fiecare are dreptul la opinie, daca putem schimba ceva la ce am spus eu aici sa-mi spuna.

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

razvane smr de nu esti prajit mane, el o zis doar pentru adminii care sunt acum, nu vrea sa atraga lume, prajiti mai sunteti unii smr

oricum, eu propun ala care bea mai mult si incepe sa urle castiga

@HeT.h hai ca la asta esti bun


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
8 minutes ago, RaZvAnNN said:

Locul 2 (Administrator pe forum)

Cu premiul asta nu sunt deloc de acord. Tocmai tu ai spus ca unii au grad degeaba (acum cateva zile ai spus) . Gradele pe forum se muncesc, nu le poti da pentru un concurs. Mai degraba poti da grad/upgrade pe public.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Ingerutz said:

Cu premiul asta nu sunt deloc de acord. Tocmai tu ai spus ca unii au grad degeaba (acum cateva zile ai spus) . Gradele pe forum se muncesc, nu le poti da pentru un concurs. Mai degraba poti da grad/upgrade pe public.

pentru 2 sa fie premiu gradul GOD


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

7 minutes ago, Ingerutz said:

Cu premiul asta nu sunt deloc de acord. Tocmai tu ai spus ca unii au grad degeaba (acum cateva zile ai spus) . Gradele pe forum se muncesc, nu le poti da pentru un concurs. Mai degraba poti da grad/upgrade pe public.

Bine optat, acolo am dat exemple, green alege premiile/concursul.


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...