Jump to content
iGreen

anulat Concurs !active CSS v34 - STAFF ONLY [premiul CSGO Steam] - 25.11.2017 - 15.12.2017

Recommended Posts

Θ - Nume pe care ai primit adminul (sm_who in consola) - Bronx (v34)

Θ - STEAM ID (status in consola pe mix2) - STEAM_0:0:559630365

Θ - Poza ore actuale (!active in chat si apasati 1) - https://imgur.com/a/tRSOj

Θ - Intrebari 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
  • Nume pe care ai primit adminul (sm_who in consola) -  Ingerutz (v34)
  • STEAM ID (status in consola pe mix2) -   STEAM_0:0:1913983648
  • Poza ore actuale (!active in chat si apasati 1) - https://imgur.com/a/GyERf
  • Intrebari -  Eu nu vreau sa particip. Chiar trebuie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, - Gabriel - said:

@iGreen m-a rugat sa va spun ca Vasiok este descalificat!!!

Motiv:

cand nui nimeni pe server el se pune afk la una dintre echipe de ex: T sau CT 

de asta a ajuns la 1600 puncte pe sv!!!

Tei tinut de capu lu green pin o zis sa zici asa tu ai ceva dovada wai joaca mai mult si ajungema eu joc pin tirziu cu zax cu xenon ci pacifik tu daca vrei sa cistigi concursu si nu poti nu  linge taci sii joaca


8mu_Vm2g.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Vasiok Barosanu said:

Tei tinut de capu lu green pin o zis sa zici asa tu ai ceva dovada wai joaca mai mult si ajungema eu joc pin tirziu cu zax cu xenon ci pacifik tu daca vrei sa cistigi concursu si nu poti nu  linge taci sii joaca

1) Nu e nevoie sa injuri !

2) Are dreptate , o fost o zi ca vroiam sa-ti dau BAN pentru ca te treceam la spec si tu intrai iarasi si sateai afk , de vrio 5-6 ori ai facut-o [ dar m-am abtinut ], concursul e facut pentru activitate si nu pentru a oferi un cont cs:go unui jucator care sta AFK  . Nu stiu ce faci noaptea , sa verifice @iGreen logurile sau @ZAXXYAX daca are acces .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Twintr0K #3# said:

1) Nu e nevoie sa injuri !

2) Are dreptate , o fost o zi ca vroiam sa-ti dau BAN pentru ca te treceam la spec si tu intrai iarasi si sateai afk , de vrio 5-6 ori ai facut-o [ dar m-am abtinut ], concursul e facut pentru activitate si nu pentru a oferi un cont cs:go unui jucator care sta AFK  . Nu stiu ce faci noaptea , sa verifice @iGreen logurile sau @ZAXXYAX daca are acces .

Da Baunty,vasiok este descalificat eu am fost 3 nopti la rand si l-am urmarit si aseara i-am spus ca il descalific.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concursul a fost pus "in asteptare" pentru ca azi organizez un concurs de activitate pentru toata lumea prin comanda !active, adminii o sa mai astepte pentru ca m-am dezamagit putin, fac asa concursuri cu un scop ca sa demonstrati ca atunci cand ati facut cererea de grad chiar ati avut intentia sa va implicati. :)

Deocamdata TC, il redeschid atunci cand o sa vad ca TOTI adminii is bravo, nu doar 80%.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...