Jump to content
Sn[a]Ke

[Scoruri] - Sn[a]Ke

Recommended Posts

gg but oricum is mai bun


Twitch: https://www.twitch.tv/xzibitzbtw

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAi1SGQ4FtzE97fQLbD6dqg?/

 

                                                                    fuck-t10.png.176d30e46918388d803d7a8efc83c04a.png

 

                                                                    

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Mie imi place ca voi puneti la vot mirage la 3v3, la 3v3 se pun mape awp, fy, aim, nu mape mari.

ps: despre scor, era altceva daca postai un scor frumos atunci cand echipele sunt echilibrate si sunt minim 7v7.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, iGreen said:

Mie imi place ca voi puneti la vot mirage la 3v3, la 3v3 se pun mape awp, fy, aim, nu mape mari.

ps: despre scor, era altceva daca postai un scor frumos atunci cand echipele sunt echilibrate si sunt minim 7v7.

!maphistory,e plin de mapela astea.

M-am gandit sa pun la vot niste mape care sunt cunoscute si jucate,poate strangem ceva playeri,pe mapele mici nu prea se strang playeri


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Warning mereu aceasi istorie, LUMEA INTRA pe mape mici daca is putini jucatori, de ce cand intru eu si pun mape mici se strange lumea? sau poate voua ceva nu va ajunge? nu v-ati gandit ca poate problema e  in voi si nu in mape? si dupa cum vad zi de zi ce se intampla si ce caractere copilaresti si impulsive aveti is mai mult ca sigur ca e al 2lea variant.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ași posta și eu dar am jucat pe profesional pokemon league și mno ca va fac de ras 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...