Jump to content
TOP

finisat [Concurs Followeri] Staff Forum Only

Recommended Posts

@ZAXXYAX si @TheGuardiaN sa-mi faceti va rog o lista aici cu cei din staff forum care nu s-au inscris, ms anticipat. :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cei care sunt co-admin/s.mod/g.mod etc si sunt si designeri i-am trecut si la designeri sa fie totul in regula.

Iar gradul premium member l-am pus deoarece face parte din staff si poate castiga admin-full.

@iGreen

** POSTAT **

@Florin256
@NoHack
@Marian
@Ingerutz
@XeNoN.
@BronXy
@Jackass
@Rafi 文
@SeRgIu <3
@Denis26
@JhOn
@Luke

(!) Nepostat (!)

Administratori:
@HeT.h
@Twintr0K #3#
@DARK ONE.

Co-Administratori:
@LUXOR

S.MOD:
@Claus
@Cristian.aka.LaGy
@ObIto

@RaZvAnNN

G.MOD:
Alkatraz (Kawse)
@Wannted
@Master.
@SNOW
@AkTiV1

Moderator:
@AfGanistaNu
@Ganja112
@IbuyPOWER.l CrystyaN
@R7 ✪ JK
@redx23
@Sergiuu
@Sn[a]Ke

Designers:
LUXOR#
Obito
Sergiuu
@XREDmi
@Mihai.
@ADRENALINE★
@Addicted

Premium Member:
@Vasiok Barosanu
 


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, ZAXXYAX said:

Afganistanu

 

7 hours ago, ZAXXYAX said:

iBuyPOWER.l Crystyan

 

7 hours ago, ZAXXYAX said:

redx23

 

7 hours ago, ZAXXYAX said:

XREDmi

 

7 hours ago, ZAXXYAX said:

Mihai.

 

7 hours ago, ZAXXYAX said:

Addicted

 

7 hours ago, ZAXXYAX said:

Alkatraz (Kawse)

la astia pune-le power user te rog si daca poti sa editezi te rog postarea unde ai scris cine a postat si cine nu si inainte de numele lor sa pui @ ca sa vada si ei.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, iGreen said:

 

 

 

 

 

 

la astia pune-le power user te rog si daca poti sa editezi te rog postarea unde ai scris cine a postat si cine nu si inainte de numele lor sa pui @ ca sa vada si ei.

Am rezolvat.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Nume: Mihai
  • Numar de followeri actual: 9
  • Alte Mentiuni: Nu inteleg logica asta a voastra, nu particip la un concurs unde oricum se face frauda de followeri pe prietenii si deja s-a facut 100% pana in momentul in care postez eu asta (iti pot zice si nume), deoarece stiu ca nu am sanse de castig fiindca nu am latura asta de "cersetor" pe care o au altii, si gradele respective nu ma urca mai sus cu 5 trepte in ierarhie decat daca credeti ca o culoare va face superiori altora, si cum devin membru din lista "staff iresponsabil" daca mi-e scarba de oamenii descrisi de mine mai sus si nu vreau sa ma implic lol. Peace 

wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
10 minutes ago, DARK ONE. said:
  • Nume: Mihai
  • Numar de followeri actual: 9
  • Alte Mentiuni: Nu inteleg logica asta a voastra, nu particip la un concurs unde oricum se face frauda de followeri pe prietenii si deja s-a facut 100% pana in momentul in care postez eu asta (iti pot zice si nume), deoarece stiu ca nu am sanse de castig fiindca nu am latura asta de "cersetor" pe care o au altii, si gradele respective nu ma urca mai sus cu 5 trepte in ierarhie decat daca credeti ca o culoare va face superiori altora, si cum devin membru din lista "staff iresponsabil" daca mi-e scarba de oamenii descrisi de mine mai sus si nu vreau sa ma implic lol. Peace 

Are perfectă dreptate. Deja am văzut persoane care cer follow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Nume: Mihai
  • Numar de followeri actual: 10
  • Alte Mentiuni: 10 am si cu 10 raman , nu inteleg rostul concursului cu ce te ajuta follow-urile? Pe mine unul nu ma prea intereseaza cati ma urmaresc si am vazut ca urmaritori mei sunt doar prieteni care mi-au oferit respectul lor si eu le-am oferit pe al meu!

giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg de ce trebuie sa plangeti pentru orice, este un simplu concurs, nu e facut anume ca sa primiti acel grad ci ca sa facem ceva mai nou pentru staff, concursuri = bine. De unde asa negativ in voi? Fiti si voi mai altfel, gradinita de copii. 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, iGreen said:

Nu inteleg de ce trebuie sa plangeti pentru orice, este un simplu concurs, nu e facut anume ca sa primiti acel grad ci ca sa facem ceva mai nou pentru staff, concursuri = bine. De unde asa negativ in voi? Fiti si voi mai altfel, gradinita de copii. 

Bine Green, si daca nu vroiam sa ma inscriu la concurs ce se intampla? Si cu partea negativista, e uite nu prea am stare azi de lucruri de genul!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...