Jump to content
TOP

finisat [Concurs Followeri] Staff Forum Only

Recommended Posts

54 minutes ago, Claus said:
  • Nume: Claus
  • Numar de followeri actual: 10
  • Alte Mentiuni: Nu știu cum să vă zic, dar @Florin256 își dă singur follow de pe calculatoarele altora :|

 

Recunosc, asta am facut doar lui xskydragon, doar atat, prin martie cand am intrat pe comunitate, eu zic ca din martie pana in noiembrie e ceva, poate sa imi dea unfollow, nu e asta problemă, ca am discutat asta cu el, ca l-am ajutat cu ceva prin TW, nu conteaza trecutul + pana acum nici nu stiam ca se va face un concurs de genul, guardy ai verdictul daca raman in concurs sau out 


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, ObIto said:

Bine Green, si daca nu vroiam sa ma inscriu la concurs ce se intampla? Si cu partea negativista, e uite nu prea am stare azi de lucruri de genul!

Ok Obito dar concursul nu e de azi daca ceva, are 3 zile deja, merge pe a 4a. 

Si nu era sa scot la nimeni nimic dar cred ca daca totusi e pentru staff atunci ar fi normal ca tot stafful sa participe si ar fi si ar fi mai interesant, plus la asta e un fel de mini test pentru mine si stii ce am observat? Astia care se plang ca nu prea au chef sa participe sunt cei care nu se implica aproape de loc si daca se implica atunci vad de la ei doar comentarii negative, nimeni nu va tine in staff cu forta. Aceasta comunitate a fost facuta pentru cei care au placerea sa faca parte din ea, si daca totusi ai facut cerere smod probabil ai avut un motiv, nu doar sa ai gradul degeaba si sa nu faci nimic.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, Florin256 said:

Recunosc, asta am facut doar lui xskydragon, doar atat, prin martie cand am intrat pe comunitate, eu zic ca din martie pana in noiembrie e ceva, poate sa imi dea unfollow, nu e asta problemă, ca am discutat asta cu el, ca l-am ajutat cu ceva prin TW, nu conteaza trecutul + pana acum nici nu stiam ca se va face un concurs de genul, guardy ai verdictul daca raman in concurs sau out 

Doar Sky, plus 10-15 XD

Mi-ai spus și mie ce făceai :)) Daca ești om cinstit recunoști 

Acum mna faceți cum vreti că eu nu mă supăr :)


cc10.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

5 minutes ago, Claus said:

Doar Sky, plus 10-15 XD

Mi-ai spus și mie ce făceai :)) Daca ești om cinstit recunoști 

Acum mna faceți cum vreti că eu nu mă supăr :)

Ce 10-15 ? ;))) asta inseamna ca nu am fost om cinstit daca am recunoscut aia cu sky?, adu dovezi sa vorbim, ce vorbeam atunci pe chat-ul general cu ofertele bombă au fost făcute special in glumă, cam toată lumea stia, subiect inchis


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Nu înțeleg care e problema. Omul putea să dea unfollow și aia e,dae nu a făcut așa. Deci e totul cinstit. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, iGreen said:

Ok Obito dar concursul nu e de azi daca ceva, are 3 zile deja, merge pe a 4a. 

Si nu era sa scot la nimeni nimic dar cred ca daca totusi e pentru staff atunci ar fi normal ca tot stafful sa participe si ar fi si ar fi mai interesant, plus la asta e un fel de mini test pentru mine si stii ce am observat? Astia care se plang ca nu prea au chef sa participe sunt cei care nu se implica aproape de loc si daca se implica atunci vad de la ei doar comentarii negative, nimeni nu va tine in staff cu forta. Aceasta comunitate a fost facuta pentru cei care au placerea sa faca parte din ea, si daca totusi ai facut cerere smod probabil ai avut un motiv, nu doar sa ai gradul degeaba si sa nu faci nimic.

Aha inteleg , multumesc pentru sinceritate, sigur eu am gresit intrand in staff nu se va mai repeta!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Florin256 said:

Ce 10-15 ? ;))) asta inseamna ca nu am fost om cinstit daca am recunoscut aia cu sky?, adu dovezi sa vorbim, ce vorbeam atunci pe chat-ul general cu ofertele bombă au fost făcute special in glumă, cam toată lumea stia, subiect inchis

E clară treaba :)) 

Sal pa


cc10.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Concursul nu era pentru a primi Admin-Full, pentru ca aproape toti din staff deja au grad mai mare de admin-full,  ci a fost facut cu scopul de a crea o mica activitate pentru staff, pentru a vedea cine din stafful forumului participa la activitatile comunitatii, ar fi bine daca fiecare ar veni cu o idee similara si ar face ceva interesant pentru staff.

Oricum,Florin256 este castigatorul.

tc.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...