Jump to content
iGreen

Concurs decembrie cu premiul css steam

Recommended Posts

Dorim sa organizam un concurs pentru luna decembrie, cel mai probabil cu toptime

Premium va fi acest cont de steam - http://steamcommunity.com/id/mariusnikyyy7 oferit de @Wannted

Este un cont destul de frumos cu foarte multe ore pe css si pretios, pe langa altele are 8 ani vechime, asta inseamna ca daca cumparati csgo pe el atunci veti avea iconita de +5years veteran atunci cand apasati tab + la asta are si alte jocuri bune.

Stiu ca nu prea aveti imaginatie :))) si cand va intreb de pareri pentru concursuri mereu veniti cu aceleasi propuneri, nimic creativ sau special  dar totusi o sa mai incerc o sa data sa vad poate v-ati schimbat putin in privinta asta.

Concursul va fi cu !active, se vor reseta orele, dar pe langa asta as vrea sa vad poate mai aveti ceva propuneri de adaugat la concursul cu !active, eu va dau un exemplu - cine va avea cele mai multe ore la CT sau la TERO sau cele mai multe ore dar orele de pe spec sa nu se puna etc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

31 minutes ago, Ingerutz said:

Propunerile trebuie sa fie legate de !active, daca nu aveti idei despre asta va ramane pur si simplu !active, orele spec nu se pun.

Am vazut topicul tau, poti organiza concursul fara ca sa faci propunerea, ca premii pot oferi 1 Admin-Full permanent,  1 admin-full 1 luna si  1 admin pe mix.
Daca vrei posteaza-l in concursuri :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai ok concurs ar fi asa:

TOP1 cele mai multe ore jucate.

Si pe sv sa fie adaugat AKF Manager sa nu poata sa stea la joc noaptea, fix cum a zis si iGreen.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea stiu eu ce concurs ar trebuii fi facut cu comanda !active fiindca se poate trisa etc.

Eu zic ca acest concurs ar trebuii facut pentru sporirea activitatii pe server, nu stiu dar cel mai bine ar fi resetarea Orelor, iar cine ajunge primul la:

100 ore-CT

100 ore-T

100 ore-SPEC

Nu stiu daca cea cu spec este ok dar mna am zis ca concursul sa fie unul mai greu daca tot contul este asa de pretios.

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

24 minutes ago, RaZvAnNN said:

Nu prea stiu eu ce concurs ar trebuii fi facut cu comanda !active fiindca se poate trisa etc.

Eu zic ca acest concurs ar trebuii facut pentru sporirea activitatii pe server, nu stiu dar cel mai bine ar fi resetarea Orelor, iar cine ajunge primul la:

100 ore-CT

100 ore-T

100 ore-SPEC

Nu stiu daca cea cu spec este ok dar mna am zis ca concursul sa fie unul mai greu daca tot contul este asa de pretios.

 

de trisat la active e imposibil pentru ca iti arata toata informatia, dar propunerea ta cu ore ct si tero imi place


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, CS Laur said:

Nu mai posta aiurea, unde vezi tu VAC pe steam id-u asta http://steamcommunity.com/id/mariusnikyyy7  ???

Nu are VAC, am jucat eu pe el pana in prezent. Contul e super Ok.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, GiXuu™♥▒♥ said:

Eu propun 150 si 150 deoarece 100 e destul de putin , dar sa se stie pe cine prindem ca triseaza sa fie descalificat!!! 

O sa se dea rr azi la top si eu personal voi monitoriza care triseaza.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...