Jump to content
Guest

finisat [Concurs fraguri 10 decembrie 2017 # CSS v34] Premiile: 3 x Admin-full

Recommended Posts

Guest

Pe data de 10.12.2017 vom organiza un concurs in care exista 3 subconcursuri:

1. FRAGSTER (ora 19:30-19:55) : Concurs care se va defasura in urmatorul fel: Va fi lasata mapa de_dust2 25 de minute,iar persoana cu cele mai multe killuri va castiga concursul.

2. Peek-a'-boo! (20:15-20:40) : Concurs care se va desfasura pe mapa awp_hbi timp de 15 de minute. Cine va avea cele mai multe killuri va castiga concursul.

3. Knife club (21:00-21:25) : Concurs care se va desfasura pe mapa 35hp_2 timp de 15 de minute. Cine va avea cele mai multe killuri va castiga.

Premiile:

Fiecarui castigator al subconcursurilor de mai sus va primi gradul admin-full timp de 1 luna pe public.eliteroyal.org

 

ATENTIE! Daca deja detineti un grad mai mare si sunteti pe primul loc va fi ales jucatorul de pe urmatorul loc ca numar de killuri.

Pentru a primi premiul trebuie sa fiti jucatori exemplari si cu cel putin 10 ore jucate pe server, iar daca un admin spune ca aveti un comportament deranjator nu puteti revendica gradul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooooo ce cadou frumos de Craciun , dar eu propun ca cei care au grad peste ADMIN-FULL sa nu concureze ca stim cu totii ca daca jucati voi ELITE din Gr 1 , Gr 0 si TM ala e concursul voi iesiti pe primele locuri. Voi ar fi bine sa stati spectatorii si sa va uitatii ca cineva sa nu triseze sau ceva de genul, si va rog sa luati in serios aceasta propunere. 


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
1 minute ago, GiXuu™♥▒♥ said:

Ooooooo ce cadou frumos de Craciun , dar eu propun ca cei care au grad peste ADMIN-FULL sa nu concureze ca stim cu totii ca daca jucati voi ELITE din Gr 1 , Gr 0 si TM ala e concursul voi iesiti pe primele locuri. Voi ar fi bine sa stati spectatorii si sa va uitatii ca cineva sa nu triseze sau ceva de genul, si va rog sa luati in serios aceasta propunere. 

Spectator o sa stau eu si vorbesc cu sergiu si rafi. In rest joaca cine vrea. Si am spus mai sus ca nu se iau in considerare cei care au grad mai mare,dar daca nu citesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, ZAXXYAX said:

Hahaha,sa vezi macel =]]]

=))) Sper sa nu se vada citurile la ei :)) ca si eu am intrat cu alt nume si m-a facut gixx wall-ist :)))


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 08.12.2017 at 9:42 AM, Ingerutz said:

Pe data de 10.12.2017 vom organiza un concurs in care exista 3 subconcursuri:

1. FRAGSTER (ora 19:30-19:55) : Concurs care se va defasura in urmatorul fel: Va fi lasata mapa de_dust2 25 de minute,iar persoana cu cele mai multe killuri va castiga concursul.

2. Peek-a'-boo! (20:15-20:40) : Concurs care se va desfasura pe mapa awp_hbi timp de 25 de minute. Cine va avea cele mai multe killuri va castiga concursul.

3. Knife club (21:00-21:25) : Concurs care se va desfasura pe mapa 35hp_2 timp de 25 de minute. Cine va avea cele mai multe killuri va castiga.

Premiile:

Fiecarui castigator al subconcursurilor de mai sus va primi gradul admin-full timp de 1 luna pe public.eliteroyal.org

 

ATENTIE! Daca deja detineti un grad mai mare si sunteti pe primul loc va fi ales jucatorul de pe urmatorul loc ca numar de killuri.

Pentru a primi premiul trebuie sa fiti jucatori exemplari si cu cel putin 10 ore jucate pe server, iar daca un admin spune ca aveti un comportament deranjator nu puteti revendica gradul.

Si daca eu castig sa zicem toate 3 concursuri si am admin full

 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
1 minute ago, - Gabriel - said:

Si daca eu castig sa zicem toate 3 concursuri si am admin full

 

Nu prea ai cum,dar sa zicem ca se intampla, se da la locul 2 premiul. Si daca ai deja admin full nu primesti nimic, nu esti luat in considerare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Ingerutz said:

Nu prea ai cum,dar sa zicem ca se intampla, se da la locul 2 premiul. Si daca ai deja admin full nu primesti nimic, nu esti luat in considerare.

Sa nu se acorde la locul 4-5 daca o sa intre cine trebuie :))) 


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 12/9/2017 at 8:33 AM, Twintr0K #3# said:

Urgent caut cfg , skype : rasamaha_34 sau PM    PLIZZZZZZZZZZZ !

Me2 . 


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
2 minutes ago, ADRENALINE★ said:

De ce nu recunosti ca eu am castigat la toate ? :|

Tu ai coade. Ban :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...