Jump to content
Gixuu

respins [Cerere G.Mod] GiXuu

Recommended Posts

Pinned posts
  • Nume ★ Bobes
  • Prenume ★ Nicolae
  • Varsta ★ 16
  • Experienta de moderator global ★ Pai stiu sa folosesc acest grad deoarece nu este asa greu sa dai TC la un topic si sa ii dai lock sa reimprospatezi din cand in cand categoria unde esti MODERATOR cu cate un sfat , mai bine zis in sectiunea mea cu cate un TUTORIAL , FRAG-MOVIES , 
  • Cu ce nume ai intrat in grupurile de facebook ★ Calin Nicolae Bobes 
  • STEAM ID de pe serverul unde detii minim semi-god ★ public.eliteroyal.org dar nu am SEMI-GOD si nu cred ca acest lucru conteaza, eu am ADMIN si cred ca ma descurc destul de bine , mai fac cate o greseala dar nu cred ca e cineva sa nu faca cate o greseala , adica am dat ban cuiva care nu avea aim dar parea si totii adminii au spus sa ii dau si aveam si demo , deci nu e un lucru grav. 
  • Motivul care te face sa doresti acest grad ★ Sunt un simplu jucator dintr-un clan cu personalitate ,cu  experienta de joc si toate cele , baietii bunii si de ce nu sa ma pot implica mai mult , nu vreau sa spun vorba ca ,, Vreau sa ajut comunitatea ” .. :D
  • Ce face un moderator global pe forum? ★ Supravegheaza MODERATORII , inchide topicurile inactive , are ce face :D 
    • Alte mentiuni ★ Nu am 400 de posturi dar ele se fac nu e o problema , nu ,, vanez posturi ” ca nu ma ajuta cu nimic , mai bine simplu si bine . Sunt si destul de vechii, si nu v-am mai creat probleme in ultimul timp. 
  •  

awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra vrei cam multe in putin timp. +

  • Alte mentiuni ★ Nu am 400 de posturi dar ele se fac nu e o problema , nu ,, vanez posturi ” ca nu ma ajuta cu nimic , mai bine simplu si bine . Sunt si destul de vechii, si nu v-am mai creat probleme in ultimul timp. 

                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gixu imi pare rau dar nu indeplinesti conditiile, daca iti fac tie exceptie va trebui sa fac exceptie la toti, de asta ne tinem de cerinte.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...