Jump to content
Sign in to follow this  
XeNoN.

respins Cerere Helper - Xenon

Recommended Posts

59 minutes ago, ADRENALINE★ said:

Da mori daca mai astepti pana ajunge iGreen sau ce?

Adrenaline cel rau :D 

:contra: Daca ai primit removie inseamna ca nu te poti descurca cu asa ceva..


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, SNOW said:

Adrenaline cel rau :D 

:contra: Daca ai primit removie inseamna ca nu te poti descurca cu asa ceva..

Snow nu vreau sa crezi ca am ceva cu tine sau altceva, baiatul se descurca cat decat acuma o sa inceapa de la ceva mai mic si incetisor o sa avanseze cred in el :D...

plz no critik my


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inițial am dat pro, dar acum revin cu contra, intră omul fără admin și e mare șmecher el...cică să îi dea mute unuia care nici măcar nu vorbea mult, că na, așa are el chef, după zice să îmi caut treabă, caracter de copil cu figuri.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu făcea abuz de k deloc, a zis două cuvinte și tu mureai întruna și te-ai ofticat și ai cerut mute pentru copilul ăla, după aia eu am întrebat de ce mute (cu alt nume și fără admin, normal), iar tu mă trimiteai la plimbare. Vrei helper dar pe jucători îi tratezi cu superioritate, nu?


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda.. De când nu mai are gradul intra pe sv și face figuri. Ex: nu.i  convine o mapa și începe sa sufere ca de ce e mapa asta și sa o schimbam. Si tot continua așa pana se pune vot în ultimele 15 10 min/5min.

Se.pune vote, la.vot era o mapa cerută de playeri,  iese aia și cica: băgați mă unu din voi mai sanatos la vot. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta se crede superior baa :))) e jale.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, RaZvAnNN said:

Contra, de-abia am reusit sa-ti dam jos adminul si tu il vrei inapoi? Esti un copil cacacios sincer iti spun. 

Stiu ca esti trecut prin viata si pui de fiecara date cate un citat de parca esti Dumnezeu.

ygPNXfj.jpgRR7i3wS.jpgXMTUth7.jpg

daca dam 1 vs 1 nu treb sa zici asa, pa ma muie dupa ce ai vazut ca esti praf =))))  (copil si tu esti )

Atata zarva pentru un helper =) ca nu pot schimba mapa si treb sa ma rog rtv...rtv...#


MADONNA_FUMAND.gif =)))

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, XeNoN. said:

Stiu ca esti trecut prin viata si pui de fiecara date cate un citat de parca esti Dumnezeu.

ygPNXfj.jpgRR7i3wS.jpgXMTUth7.jpg

daca dam 1 vs 1 nu treb sa zici asa, pa ma muie dupa ce ai vazut ca esti praf =))))  (copil si tu esti )

Atata zarva pentru un helper =) ca nu pot schimba mapa si treb sa ma rog rtv...rtv...#

Nu ti-am dat eu ban.

Default sigur nu joci, am jucat pe mix, pe o harta de cacat unde conteaza doar recoil-ul iar tie nu-ti sarea deloc tinta ori unde trageai acolo se ducea tinta, esti patetic.

Csf smechere.


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

:tc: te crezi superior, ai luat remove si tot nu ti-ai schimbat comportamentul. Nu stii comenzile bine, esti arogant. 

NU AVEM NEVOIE DE OAMENI IMPERTINENTI IN STAFF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-ai aratat fata de copil care este aici doar pentru grad,daca ar fii dupa tine toti astia bunii ar trebuii sa parasim serverul cand tu intri,sa-ti faci si tu de cap si sa fii si tu "bun",esti penibil,parerea mea daca vrei grad,poti primi doar PRIN DONATIE.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...