Jump to content
Sign in to follow this  
G4BR!3Ḷ

respins [Cerere G.Moderator] - Gabriel -

Recommended Posts

  • Nume ★ Gabriel
  • Prenume ★ Morarescu
  • Varsta ★ 14 jumate :) 
  • Experienta de moderator global ★ Nu, dar incerc sa acumulez din gradul care il am si pentru G.Moderator,  ma uit ceea ce fac ei si retin
  • Cu ce nume ai intrat in grupurile de facebook ★ Gabriel Morarescu
  • STEAM ID de pe serverul unde detii minim semi-god ★ Yep
  • Motivul care te face sa doresti acest grad ★ Sunt un jucator de css v34 si am inceput sa joc css  pe serverul vostru din prima zi Xenon m-a anuntat de sv si am intrat mi-a placut serverul am fost activ si am inceput sa dobandesc cata mai multa experienta dintr-un punc in altul, imi place sa ajut si cum am mai spus si in alte topicuri vreau sa ajung mai departe si sa ajut cat mai mult cu ce pot si ma pricep 
  • Ce face un moderator global pe forum? ★Supravegheaza MODERATORII , inchide topicurile inactive, are gija de forum (aici intra tot limbajul "posthunt" "doublepost"
  • Alte mentiuni ★ Am 403 postari

 


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sati spun. Regurile trebue respectate: nu ai inca 16 ani si nu ai inca 4 luni de cind esti pe forum eliteroyal.


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

T/C la cererea lui.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...