Jump to content
XeNoN.

acceptat Cerere Helper - Xenon

Recommended Posts

editeaza te rog si pun 100 de cuvinte, modelul trebuie de completat dupa cerinte.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzati stiu ca nu am dreptul sa scriu in acest topic dar vreau sa spun ca nu merita acest grad chiar azi ia spus lui Mascauti#Sandu niste cuvinte rele isi bate joc de playerii incepatori
Uita-ti dovada:http://prntscr.com/hv4ura
https://prnt.sc/hv4oia

Edited by WaRn|nG!

warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, WaRn|nG! said:

Scuzati stiu ca nu am dreptul sa scriu in acest topic dar vreau sa spun ca nu merita acest grad chiar azi ia spus lui Mascauti#Sandu niste cuvinte rele isi bate joc de playerii incepatori
Uita-ti dovada:http://prntscr.com/hv4ura

1.Nu se stie daca e la noi pe sv

2.Cu asa playeri ca voi nu ai cum sa nu te enervezi, si tu acuma faci pe copilul destept la inceput el te-a ridicat si te-a ajutat si tu acuma...

lasa Fataria asta te rog


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@- Gabriel - 
1.Nu ma ajutat el cu nimic sa ma ridic,din contra mi-a dat contra la cereri si altele
2.Este la noi pe server playerii care erau pe sv va rog sa argumentati

Edited by WaRn|nG!

warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

13 minutes ago, WaRn|nG! said:

Scuzati stiu ca nu am dreptul sa scriu in acest topic dar vreau sa spun ca nu merita acest grad chiar azi ia spus lui Mascauti#Sandu niste cuvinte rele isi bate joc de playerii incepatori
Uita-ti dovada:http://prntscr.com/hv4ura
https://prnt.sc/hv4oia

@iGreen


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, - Gabriel - said:

1.Nu se stie daca e la noi pe sv

2.Cu asa playeri ca voi nu ai cum sa nu te enervezi, si tu acuma faci pe copilul destept la inceput el te-a ridicat si te-a ajutat si tu acuma...

lasa Fataria asta te rog

E la noi , se vad mesajele automate.

Contra , limbaj colorat si faptul ca le spune adminilor ca nu isi fac treaba si se tot roaga de schimbarea mapei.


1dz3yOR.png

1493996414_tumblr_o3mi9ttORh1uxi21no1_1280.gif.de52f1400e592c4f895f32cb6e198607.gif

oxyP7C2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

32 minutes ago, - Gabriel - said:

1.Nu se stie daca e la noi pe sv

2.Cu asa playeri ca voi nu ai cum sa nu te enervezi, si tu acuma faci pe copilul destept la inceput el te-a ridicat si te-a ajutat si tu acuma...

lasa Fataria asta te rog

CE nu se stie ca e pe sv la noi ma esti paralel?  Tu nu vezi in consola ca scrie eliteroyal.ro . Deci se pare ca tot eu am avut dreptate @iGreen ?


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu esti cuminte, ma @XeNoN.? :D 

Pai vrei grad si asa vorbesti cu playerii? off.. contra. Cand vei mai lucra putin la comportament poate vei primi si pro

Pana nu schimbi putin comportamentul, nu cred ca vei avea sanse sa fii acceptat. Adica.. uite: Multi spun ca vb urat si altele. Nu cred ca ar spune-o daca nu te-ar fi vazut. Nu o lua in nume de rau. Ia-o ca pe un sfat.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

:contra: Unde in p*dm is alea 100 de cuvinte.  Sau nu stii sa numeri decat pana la 10. Mai vrei si grad pe srv . Tu gandesti inainte sa  faci ceva sau nu. DAca ai luat remove stai in p*dm linistit in banca ta si nu mai fa cerere ca ai dovedit bine ca nu meriti esti un copil fustrat  si pot sa iti mai zic si multe dar ma opresc sa nu iau ban pe forum. :contra: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

intru daor la 3 noapte pe srv sa ma joc asa ca stau mai mult pe arena  dar mno nu intru 2 ani lasa ca e bine

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, XeNoN. said:

Daca aveți ura pe mn mna

Alex nu a fost de 2 ani pe server și reply

Chiar atunci cand am vrut sa te accept vad asta, nu inteleg tu chiar vorbesti asa cu lumea pe server? Ce fel de admin o sa fii?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...