Jump to content
Warning

respins Cerere helper warning

Recommended Posts

  • Nume: Mihai
  • Varsta: 14 ani
  • Nume css: ELITE WaRn|nG!
  • Skype ID:  |ELITE|³ WaRn|nG!
  • Steam ID: 0:1:55975235
  • De cand joci css: 3 luni(am mai jucat cu un an in urma) 
  • Experienta de admin: Stiu comenzile bine
  • Gradul dorit ( detalii aici ): Helper
  • De ce vrei acest grad [minim 100 de cuvinte]: Imi doresc foarte mult gradul de Helper deoarece,vreau sa ajut playerii cu ce pot,si tot odata sa-i pedepsesc pe cei care incalca regulile prin:Mute,gag,psilence,ban si altele.Vreau sa fac comunitatea cat mai buna sa vina playerii cat mai multi ca intr-un timp sa fie nevoie sa platesti pentru a te poti juca pe acest server minunat,Serverul "ELITEROYAL" ma inspira si ma face mai fericit.Oamenii de pe aceasta comunitate merita ceva bun si cu ajutorul meu(daca o sa fiu acceptat) si a altor admini cred ca o sa ridicam aceasta comunitate faina la un nivel suprem.Imi doresc mult acest grad "AMIN"  :D:D 
  • Cum ai aflat de server: |ELITE| XeNoN
  • Cat timp petreci pe server:2-3 ore pe zi
  • Te intelegi bine cu lumea: Da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Bhop-ul, de azi inainte(01.01.18), va fi redus la 3-4 sarituri pentru a nu se mai abuza de viteza pe care o poti prinde.
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Mihai Mirca(poza lui Ronaldo)
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -   https://prnt.sc/hsxdo2(este fotografie din luna decembrie acuma am doar 5 ore)                                                                                    
  • Ai pus status pe skype poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro-Da(http://prntscr.com/hvl6ge)
  • Explica cum intelegi acest topic [ click ] -Adminii ar trebui sa fie activi si sa faca prezenta.



     

    a)ce faci daca cineva sta afk-Il pun pe spectator(!spec player)

    b)ce faci daca cineva sta spec-Nu pot face nimic

    c)ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat-/gag player

    d)ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon-/mute player

    e)ce comanda folosesti inainte de !votemap-!timeleft sau !maphistory

    f)ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu)-Ban sau psilence

    g)ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva-Fac cum zice(!maphistory apoi !votemap si la demo record player)

    h)ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator-Psilence


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:contra:Nu ai citit regulamentul si nu esti activ


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

5 minutes ago, Alex112 said:

:contra:Nu ai citit regulamentul si nu esti activ

Probabil a citit regulamentul de pe v90 e greu sa il gasesti pe acestal oricum e activ dar rar va intalniti.


1dz3yOR.png

1493996414_tumblr_o3mi9ttORh1uxi21no1_1280.gif.de52f1400e592c4f895f32cb6e198607.gif

oxyP7C2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, WaRn|nG! said:

@Alex112 Poate tu nu esti activ de aia zici de mine :D 

e greu sa citesti regulamentul de la css v34 ? :)

http://eliteroyal.org/forum/forum/628-public-public-v34/

chiar primul sub-forum scrie regulament si anunturi.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro eu zic ca merita ;)


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro,dar nu stiu de varsta. sa vedem cum te descurci


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
2 minutes ago, WaRn|nG! said:

@Ingerutz Nu sunt singurul care am varsta asta,dar daca ziceti :)

Stiu ce spui, dar nici cu ei nu sunt de acord. Green are decizia finala,eu doar imi expun punctul de vedere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau dar varsta minima este de 16 ani. Se fac exceptii doar prin donatie, pentru detalii sa ma contactezi.

Respins.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...