Jump to content
knz $

acceptat Cerere admin Kenzor2

Recommended Posts

Nume, prenume:  Dragomir Dumitru-Andrei

Varsta [16 ani minim]:  peste 3 luni fac 16

Nickname din joc:  ELITE 3 kenzor

Skype ID: -  dragomir.andrei24

Steam ID: STEAM_0:0:2145151582

De cat timp joci css:  2-3 ani 

Experienta de admin:  1 an jumate

De ce doresti upgrade [minim 100 cuvinte]:  Deoarece eu sunt foarte activ pe server,petrec mult timp alaturi de toti jucatori de pe css v34,sunt pe elite de cand ma stiu,este o comunitate frumoasa.Eu imi fac datoria cu orice grad fara a intampina dificultati.Ascult de cei cu gradele mai mari.Imi place faptul ca oamenii de aici sunt calmi si nu fac asa probleme.

Imi place sa ajut oamenii..Fondatoru isi face mereu treaba cum trenuie si are grija de tot ce se intampla aici.Am eu temperament calm si m-am potolit de toate jignirile pe care le aduceam playerilor inainte.Am invatat foarte multe pe tot parcusul acesta .Cu cateva cuvinte:Iubesc comunitatea elite

Cum ai aflat de server: de la un prieten 

Cat timp petreci pe server zilnic:  3-4-5 ore depinde de zi

Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook:  Dragomir Andrei 

Link cu cerere helper:   .

.

Poza ore  [folositi comanda !active] -            https://imgur.com/a/y6S3e                                                                              

Ai pus status pe skype [poza la status cu 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro] - Da

Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:   Pai adminii trebuie sa echilibreze mereu echipele pentru a mentine un joc placut (  sa fie echilibrate cu jucatori buni si la tero si la ct) , la mix se cheama cand sunt 25 de playeri pe server,Cei cu god in sus pot cerere control jucatorilor,La al 2-lea ban fara dovezi clare downgrade sau remove  

ce face comanda !swmenu si cand trebuie sa o folosesti? explica detaliat -  comanda !swmenu o folosim atunci cand echipele nu sunt echilibrate adica intr-o echipa sunt jucatori buni si in alta mai slabi folosim comanda si egalam echipele

ce faci daca cineva sta spectator? - il lasam spectator si nu ii dam kick

daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? -  Ii dam gag si daca da retry !pgag

daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? -  !mute si pe urma !pmute

cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii - folosim comanda !maphistory sau !mapshistory si vedem ce mape au fost jucate recent pentru a nu pune aceleasi mape apoi in !admin este optiunea chose mape s cautam mape care nu au fost jucate de mult

daca cineva vorbeste pe chat sau la microfon despre alt server ii dai direct psilence sau intri in discutie cu el? -  !psilence

daca suspectezi pe cineva cu cod ii faci mai intai demo sau il chemi direct la control? -  Ca admin si ca helper faci demo dar ca grade mai mari de god ii dai control

cum trebuie sa te comporti cu lumea? trebuie sa comunici cu ei si sa ii ajuti sau trebuie sa le dai slay ca asa ai tu chef? -  Sa fi calm si sa comunici cu ei


kenz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra... #joke. Pro fanul meu.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, kenzor$ said:

cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii - folosim comanda !maphistory sau !mapshistory si vedem ce mape au fost jucate recent pentru a nu pune aceleasi mape apoi in !admin este optiunea chose mape s cautam mape care nu au fost jucate de mult

choose map? daca te mai gandesti putin?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, kenzor$ said:

Voting comanda,map vote și alegem 

Meniul de admin 

:acc:

Primesti admin pe o perioada de test, daca o sa te descurci bine atunci gradul va ramane permanent.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...