Jump to content
Kawse iNQ <3

respins [Cerere] Moderator - kawse

Recommended Posts

  • Nume -  Chiriac
  • Prenume -  Albert
  • Varsta - Am varsta de 16 ani.
  • Experienta de moderator -  Am, in trecut fost Global Moderator.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator - Pai as dori sa revin la OFF Topic si sa continui seria aia cu interviurile daca o mai tineti minte. 
  • De ce doresti sa fii moderator la acea categorie [ minim 100 cuvinte ] - Este o categorie activa, una din cele mai active, avand tema   OFF topic multi cred ca aici pot posta ce doresc, injurii, ofensari etc. Doresc sa reiau functia si sa ma ocupa cu atentie la aceasta categorie. Imi place sa scriu mult si cred ca voi putea fi si eu activ acolo, postand diferite  topicuri interesante ce vor atrage atentie, cel putin asa sper eu. Este o categorie ce merita atentie si multa activitate. Sunt in stare sa coordonez cu comportamentul userilor ce posteaza acolo si stiu sa-mi fac treaba cum se cade. O sectiune interesanta si cu multe lucruri ce uimesc lumea poate anume prin ea voi putea aduce lume pe comunitate, suna ciudat nu? Am in vedere ca voi posta si eu si altii lucruri cu adevarat folositoare ce vor avea niste plusuri grandioase.
  • Alte mentiuni - Pai, sper ca sa imi mai acordati o sansa si imi pare rau de inactivitate, m-am mutat la casa pe pamant si nu am avut net. Pwpice.

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, WaRn|nG! said:

CONTRA,nu ai admin,iar helperul lai primit azi. 

Prietene inteleg ca te-ai suparat ca am iesit din clanul tau, dar nu cred ca ar avea legatura cu aceasta cerere. Sper sa te mai gandesti si poate iti vei reveni. Credema am fost si eu in situatii de genul si am suferit in urma lor.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, ✘ķάώşέツ said:

Prietene inteleg ca te-ai suparat ca am iesit din clanul tau, dar nu cred ca ar avea legatura cu aceasta cerere. Sper sa te mai gandesti si poate iti vei reveni. Credema am fost si eu in situatii de genul si am suferit in urma lor.

Eu zic ca nu trebuia sa faci cererea daca nu indeplinesti conditiile.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, SERGIU. said:

Eu zic ca nu trebuia sa faci cererea daca nu indeplinesti conditiile.

Eu am facut cererea pentru ca am avut deja grad si mai mare de admin si stiu ce inseamna exeperienta de admin + helper pe care il am la moment...

By SERGIU.,

Nu are rost , multi au fost respinsi din cauza asta.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

1 minute ago, ✘ķάώşέツ said:

Eu am facut cererea pentru ca am avut deja grad si mai mare de admin si stiu ce inseamna exeperienta de admin + helper pe care il am la moment...

ai avut. ai zis bine. acum incepi de jos, nu?


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, BronXy said:

contra

ai avut. ai zis bine. acum incepi de jos, nu?

da. dar, gen, eu totusi cred ca nu sunt atat de incapabil si de scuzati-ma de expresie ,,prost" ca sa nu fiu in stare sa moderez sectiunea dorita. La fel nu stiu, dar da e regulamentul, dar din perspectiva voastra nu v-ati intrebat cu ce o sa te ajute acel grad Admin pe server pentru a modera o sectiune. Nu zic ca Green a facut regulamentul aiurea, totusi ii comunitatea lui...


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa ai grad minim admin.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...