Jump to content
Ayman Vlogs

respins Cerere Global Moderator-AymanVlogs

Recommended Posts

Nume ★Ayman

Prenume ★Vlogs

Varsta ★15 dar sunt destul de matur pentru varsta mea

Experienta de moderator global ★Am fost pe o alta comunitate 1 an

Cu ce nume ai intrat in grupurile de facebook ★Ayman Vlogs

STEAM ID de pe serverul unde detii minim semi-god ★ STEAM_0:0:234991678

Motivul care te face sa doresti acest grad ★Pentru a ajuta aceasta comunitate,si ca sa ma implic mai mult.

Ce face un moderator global pe forum? ★Inchide topicuri,le muta(asta in caz daca este facut cererea respectiva intr-un loc gresit)

Alte mentiuni ★Ma inteleg bine cu lumea,sunt activ,serios,si sper sa fiu acceptat


               

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro , e activ.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, baiat de nota 2000, activ, respectuos, se intelege bine cu majoritatea persoanelor si cel mai important, niciodata de cand este pe aceasta comunitate nu a avut conflict cu nimeni, parerea mea este ca merita un G.Mod mai mult de cat cei ce il au in prezent acum.

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

parerea mea este la fel ca si a voastra, da, el merita din punct de vedere "de comportament" dar imi pare foarte rau sa zic asta, nu pot sa te accept pentru ca nu indeplinesti "conditiile minime".

Eu te-as accepta dar din cate ai observat nu se mai fac exceptii, unica modalitate de a dovedi intentia ta este sa beneficiezi financiar comunitatea eliteroyal (prin prelungirea unui server, web-hostului, domeniului, sau orice alt serviciu dispus de catre eliteroyal).

Pentru detalii ma poti contacta pe privat.

TC, Respins.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...