Jump to content
Google13

respins Cerere Helper Google edit

Recommended Posts

  • Nume, prenume:  Marian Pop
  • Varsta [16 ani minim]: 18
  • Nickname din joc: √iىµaŁ #.™ Google
  • Skype ID: - nu am
  • Steam ID: bananaismyaccount
  • De cat timp joci css: 6 ani
  • Experienta de helper: 4 luni
  • De ce vrei acest grad [minim 50 cuvinte]: Eu doresc acest grad pt a ajuta comunitatea,in caz ca nu sunt admini on si playeri sunt nemultumiti sa ii ajut si vorbesc cu ceilalti admin etc
  • Cum ai aflat de server: de pe net
  • Cat timp petreci pe server zilnic: 2 ore
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Kent Marian
  • Poza ore [folositi comanda !active] http://www72.zippyshare.com/v/iRpmX31i/file.html                                                                                        
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • ce face comanda !swmenu si cand trebuie sa o folosesti? explica detaliat -  cu ajutorul comenzii !swmenu puteam muta playerii in spec/in alta echipa, dar numai cu conditia ca intr-o echipa sunt mai multi ca in cealalta sau playerii sunt mai buni si fac o diferenta de 1 player.
  • Ce faci daca cineva sta spectator? - il lasam asa si nu ii facem nimic.
  • daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Daca nu e prima abatere, da, ii dau PGAG.
  • daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - 1 abatere mute/2 abatere pmute 
  • cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii - folosim comanda !maphistory si vedem ce mape au fost jucate recent pentru a nu pune aceleasi mape apoi in !admin este chose mape, dupa care cautam mape care nu au fost jucate de mult timp.
  • daca cineva vorbeste pe chat sau la microfon despre alt server ii dai direct psilence sau intri in discutie cu el? - In primul rand il avertizez ca este interzis apoi daca continua ii dau !psilence
  • daca suspectezi pe cineva cu cod ii faci mai intai demo sau il chemi direct la control? -  Ii fac mai intai demo dupa care eu cred ca e ok sa cer opinia altor admini, dupa vad ce se spune si daca e il iau la control
  • cum trebuie sa te comporti cu lumea? trebuie sa comunici cu ei si sa ii ajuti sau trebuie sa le dai slay ca asa ai tu chef? - Logic, trebuie sa-i ajut cand au nevoie si sa le ofer toate conditiile pentru ca ei sa aiba un joc cat mai placut aici, dar aceste conditii in limita bunului simt.
  • daca lumea cere o mapa care a fost anterior pe server atunci pui acea mapa sau folosesti creierul si pui alta mapa? - Eu cred ca dupa regulament pun o alta mapa dupa ce ma uit in !maphistory, dar cred ca as putea include intr-un vot toate mapele+cea dorita pentru a nu face playerii sa iasa.
  • daca ai pus o mapa noua si altii se plang ca nu le place mapa, trebuie sa o schimbi sau ii lasi sa se acomodeze? - In primul rand astept sa treaca ceva timp controland acest lucru cu ajutorul !timeleft dupa vreo 4-5 minute vad ce zic playerii si daca e, schimb mapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intri in fiecare zi pe sv?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...