Jump to content
iGreen

finisat Concurs !TOPKNIFE pe PUBLIC.ELITEROYAL.RO - Premiul CSGO [15E] - castigator RYN

Recommended Posts

Salutare jucatorilor de css v34 de pe public.eliteroyal.ro 
Probabil ati observat ca am facut un concurs exact la fel pentru jucatorii de pe css steam si nu ar fi corect daca nu as face si pentru cei de pe v34 avand in vedere ca ne-am pus planu sa unim toti jucatorii si tot staffu vechi aici, unde suntem impreuna de 5 ani, nu pe un server care apare azi si se inchide peste cateva luni, sau pe o comunitate care e copia exacta la comunitatea noastra, pana si tema au copiat-o, cred ca stiti despre cine zic :))

O sa organizez concurs dupa concurs pentru jucatorii loiali asa ca sa va simtiti bine aici.

Concursul este unul distractiv si foarte usor:
Cine va fi pe locul 1 din !topknife, adica cine va da cele mai multe lame pana la sfarsitul lunii va fi castigatorul, dar o sa fie 3 locuri castigatoare, mai jos detalii.

Locul 1 - licenta steam cu CSGO -> CLICK + GOD [permanent]
Locul 2 - GOD [1 luna]
Locul 3 - Admin [permanent] pe serverul de mix.

Topul a fost resetat cu scopul de a da o sansa la toti jucatorii. Stafful eliteroyal va doreste mult succes si o distractie placuta alaturi de noi. Daca aveti intrebari ma puteti contacta pe privat sau in acest topic.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@?RyN?pune te rog un screen cu topknife aici ca sa anunt castigatorul. :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, eu i-am dat ieri un mesaj lui Green pe la 2-3 ziua, cum ca am castigat si ca sunt pe primul, dupa intru umpic pe server sa vad daca e cineva, nu era absolut nimeni (am intrat pe la ora 5 ziua, adica dupa 2-3 ore) si dintr-o data tu de pe locul 4-5 sau cat erai, erai pe locul 1 cu 100 lame, iar tudor pe locul 3 de pe locul 7-8 cam asa.

Se afla niste loguri, sau ceva in care vezi totul din consola pe data respectiva (30.05.2018) unde arata kill-uri, comenzi, etc ? Asta ar fi singura dovada pentru eu ma gandesc ca ei au intrat pe server cand nu era nimeni, si sandu i-a spus lui tudor sa se ajute unul pe altul sa urce in top, la mine se vede activitatea de pe topkills, sunt pe 1, si se vede ca am avut activitate, acum daca iei contul castigand, nu ma supar foarte rau, decat putin ,) dar mi se pare de tot rahatul ca unul din STAFF sa faca o asemenea inșelatorie, cam atat am avut de spus. In rest hotarati voi.

By Sandu #69,

Ai vreo dovada ceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concursul a fost facut pentru a repopula si a creea o atmosfera placuta pe server,nu pentru a starni ura si invidie.
Chiar daca concursul a fost fraudat sau nu,adevarul va iesi la iveala si playerii/playerul care au/a trisat va fi pedepsit.
@?RyN? pune te rog un screenshot pentru a alege castigatorul. 
 

By Artamess,

Eu nu as numi pe nimeni castigator pana cand nu se clarifica discutia de sus. :)

By Warning,

Avem nevoie de un ss,pentru a vedea diferenta dintre cei 3 playeri.

By Warning,

Castigatorul va fi ales dupa ce se limpezeste subiectul dat.

By Artamess,

De acord.

By Sandu #69,

Ce e ss?

By Artamess,

un fisier in care sunt toate logurile de pe server in ziua respectiva. :)

By Denis,

ce-i aicia ma? ma bag si eu?


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

43 minutes ago, Sandu # said:

Prietenas, vezi ca te-ai dat de gol singur, ai spus in postul trecut ca doar tu cu tudor sunteti pe server, si din cate am inteles, de la unii admini, cand sunt doar doua persoane (unul ct, unul t) este interzis sa faceti lame, doar cand sunt mai mult de doua persoane si raman ultimii doi, acum o zi, adica la ora 00:00 30.05.2018 eram primul, ceea ce inseamna ca eu ar trebui sa fiu castigatorul, eu nu am venit pe server pentru concurs, ba chiar am venit cu mai multi prieteni (4) sa jucam asa, fun, si mi-e unul mi-a placut serverul si m-am apucat de el, eram 1 in top si cred ca stie si green ca eram 1 atunci cand a dat restart,

@Warning eu nu mai dau poza pentru ca deja a dat domnul sandu, dar trebuia sa spuneti din timp sa fac o poza pe data de ieri cu locul 1, pentru ca pana la urma eu chiar nu ma asteptam la o fapta de fraudare din partea unui admin, acum daca ai spus ca adevarul v-a iesi la iveala, sa iasa, si eu ca un player obisnuit, cand se v-a afla fapta facuta propun si un remove pentru Domnul Sandu.

 

 

EDIT:
@Warning @iGreen

Aici puteti vedea totul, hai sa o luam pe rand cu imaginile, si sa facem putina logica pana se afla totul -> https://imgur.com/a/sqXemG4

Prima imagine -> topknife, deja stiti aceasta imagine

A doua imagine -> Eu sunt pe 1 in topkills, ceea ce inseamna ca eu chiar am jucat, iar cei doi sunt sub mine, aproape cu acelasi scor, dar nu e cine stie ce aceasta imagine

A treia imagine -> De aici iese totul pe fata, vedeti ca sandu este pe locul 12 in top ? El a fost pe 4 din cate stiu, si desigur, dandui lame TUDOR a scazut din rank, dar imaginea a 4-a face totul.

A patra imagine -> hmm, tudor, player activ, ciudat sa fie pe locul 68, nu ? oare de ce ? Pai, simplu, a scazut si el foarte, foarte mult, pentru ca a stat la sandu sa ii dea lame pana ajunge pe locul 1, logic, nu ?

A cincea imagine -> il bagam si eu pe sandu putin in seama, si nu mi-a raspuns de loc, el fiind la joc, de ce ? se simte ofensat pentru ca stie ca ascunde el ceva.

iar a sasea imagine -> Activitatea mea de la SPEC, CT si T, Asta ca sa se stie ca nu am stat doar spec, inseamna ca am jucat destul de mult de cand a dat restart Green

Edited by ?RyN?
By Warning,

Sandu,ai grija la limbaj,next time ai warn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba cand am facut cererea Clan JMA aveam 12 ore https://imgur.com/a/hYbnkZx  si orele alea le aveam inainte sa revin pe server dar acum am 27  http://prntscr.com/jozmho crezi ca in orele astea nu am reusit  sa fac 100 kills knife si in al 2 rand nici nu eram pe aproape de top 20 de unde ai luat tu ca eram top 4


L:**

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iGreen Verifica in log-uri daca nu au fraudat puncte , uite daca dadea de mai multe ori kill-uri la aceeasi persoana . Pe ambii de dorit sa-i verifici .

Si pe viitor iti zic sa nu mai faci concursuri cu lame - multi  fraudeaza .

By Sandu #69,

Ma gata scotetima din concursul ala asa nu o sa fie zarva pe aici ca ala' o sa inceapa a plange acush

By RAKENZO[BAUNTY.],

Oricum trebuie de controlat .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concursul va avea castigatori in orice caz, avand in vedere ca dovezile lui RyN cat si argumentele lui Sandu la fel de convingatoare as spune sa se dea acelasi premiu la toti trei, premiul ce era pentru locul 2.

@Sandu # @?RyN? stiu ca nu va pare ok ideea asta, dar voi v-ati facut-o singuri cu mana voastra. Altfel nu vad iesire din situatie.

EDIT: daca se poate de vazut prin log atunci e foarte bine, daca sunteti prinsi fraudand, gen sa fie : Sandu has won 3 points for killing TUDOR with knife, de vreo 10 ori la rand cred ca nu va fi ok...


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...