Jump to content
Gixuu

Test - V34 ADMINII

Recommended Posts

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNN!

=) eu zic sa stergi tot. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 minutes ago, Denis said:

Propun sa-i dam ban permanent si trecut in blacklist pt folosirea codului

 

32 minutes ago, B R Ø N X ★ said:

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNN!

? eu zic sa stergi tot. 

Manca-mi-ati cucu :)


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu zic sa te grabesti, de vine green pe forum si vede ca ai folosit wall, ai ban permanent direct =)))


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Denis said:

Eu zic sa te grabesti, de vine green pe forum si vede ca ai folosit wall, ai ban permanent direct =)))

:)))))


fqvWoPT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu a fost rea intentia ta dar nici bine.

Tu, poti sa folosesti codurile cand vrei, mai ales ca e vorba de v34, in favoarea ta.

Cand lumea o sa vada ca joci "bine", o sa te reclame pe forum...pentru ca ai recunoscut si folosit un hack pe server.

Si de aici apar discutile de x si y.

Treaba asta trebuia sa o faca persoanele cu rank mai mare, ca un simplu test, pentru a vedea daca admini stiu sau isi dau seama de o persoana ca folosesc hack-uri pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, AnTriXLiNe™ said:

Nu a fost rea intentia ta dar nici bine.

Tu, poti sa folosesti codurile cand vrei, mai ales ca e vorba de v34, in favoarea ta.

Cand lumea o sa vada ca joci "bine", o sa te reclame pe forum...pentru ca ai recunoscut si folosit un hack pe server.

Si de aici apar discutile de x si y.

Treaba asta trebuia sa o faca persoanele cu rank mai mare, ca un simplu test, pentru a vedea daca admini stiu sau isi dau seama de o persoana ca folosesc hack-uri pe server.

 Nu te contrazic dar cineva cu rank mai mare nu o face iti dai seama ca numai mie imi taie asa ceva prin cap :))) 

By AnTriXLiNe™,

Chiar si asa...vezi sa nu ai "surprize" in viitor ??.


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, CS Laur said:

Sunt destui pe v34 care fac teste ca tine, doar ca uita sa mai scoata codurile :))

nici pe v90 nu ma pot plange ca nu-s codati :))))

Mersi ca mi-ai amintit , am uitat de vreun an sa il scot ?  ?

__________________hahaha

 


angelss.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Si daca te i-au la control de fiecare data o sa zici ca ai testat adminii ... Pierdem playerii pana o sa se puna un admin pe tine , nu e o idee buna , mai faci chestii de gen o sa se termine rau pentru tine .

Acuma daca o sa-ti faca cineva control de pe alte comunitati o sa zica : Uite , adminii/membrii de pe elite cu coduri ! Buna reputatie .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

da ma baunty asa admini avem noi, ei joaca cu cod si cica testeaza adminii, hai ba gixxu ma lasi, cum am zis si mai sus de unde stim noi ca tu nu jucai cu cod si cand te-a prins ai zis ca ii incerci pe admini ? cine ti-a zis tie sa faci asa ceva, sau te-ai trezit tu asa ca e o idee buna ..? n-am nimic cu tine si fara suparare dar pentru asta ai merita remove, sau downgrad sa te inveti minte sa nu mai faci asa ceva . 

By Gixuu,

Dar ai vazut ca nu totii admini isi fac treaba ? , a fost buna ideea . L-am scos si le-am sters.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gixu, care e ultima regula din regulament? Am adaugat-o sa nu faceti asa ceva, in loc sa va testati voi trebuie sa va ajutati, mai cititi o data regulamentul va rog.

TC.

By Gixuu,

Multumesc , nu o sa mai fac asa ceva !


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...