Jump to content
Sandu #69

respins Cerere Helper - Sandu

Recommended Posts

Nume, prenume: Sandu Dahnovici
Varsta [15 ani minim, se fac exceptii cu acordul staffului]: 16
Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: Sandu
Skype ID: - live:sandu.dahnovici
Steam ID [intrati pe mix2.eliteroyal.ro si scrieti status in consola]: STEAM_0:0:832324984
Experienta de helper [in cazul lipsei de experienta noi va ajutam]: 100%
De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Imi place sa ajut serveru
Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Xenon
Cand ai mai mult timp liber [dimineata, dupa masa, seara]:  Variat
Poza ore [folositi comanda !active] -    https://imgur.com/a/rrDaRyX                                               
Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro-http://prntscr.com/jxibj9
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
 

  • Ce comanda folositi pentru a balanta echipele - !swmenu
  • In ce caz se da kick la spectatori? -Nu se da voie
  • Daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Ii explic frumos ca nu e frumos sa vorbeasca urat dar daca continua il pedepsesc cu pgag.
  • Daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - Mai multe abateri il sanctionam cu pmute
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Ii zic ca nu se  da voie si daca nu se opreste il sanctionez cu un psilence sau ban
  • Cum faci un demo atunci cand suspectezi pe cineva de cod? -record nume
  • Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Prietenos

L:**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra . 


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Sandu # said:

De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Imi place sa ajut serveru

prea motivante sunt argumentele tale, de asta vad doar prouri mai sus, chiar e greu sa te chinui 5 minute sa scrii ceva ca sa ii convingi pe baieti sa iti daie pro avînd in vedere ce s-a intîmplat?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
1 minute ago, iGreen said:

prea motivante sunt argumentele tale, de asta vad doar prouri mai sus, chiar e greu sa te chinui 5 minute sa scrii ceva ca sa ii convingi pe baieti sa iti daie pro avînd in vedere ce s-a intîmplat?

el crede ca doar trebuie sa faca cerere si gata e acceptat dar sincer nu stiu daca merita ca si astazi cand am intrat pe server vorbea urat ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra,daca o sa iei gradul iar o sa bagi cod si vorbesti urat pe sv.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, Sandu # said:

Nu vor - cum vor 

Editezi cererea si scrii ceva frumos ca sa-si schimbe paerrea sau inchid topicu?

3 minutes ago, Yassir said:

el crede ca doar trebuie sa faca cerere si gata e acceptat dar sincer nu stiu daca merita ca si astazi cand am intrat pe server vorbea urat ..

vorbeste urat?

 

1 minute ago, Alex112 said:

Contra,daca o sa iei gradul iar o sa bagi cod si vorbesti urat pe sv.

a vorbit urat pe sersver?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Sandu # said:

Nu vor - cum vor 

Deci daca iti este indiferent de ce ai facut cererea?Daca vrei helper trebuie sa nu fii indiferent,daca ai avut grad in trecut este bonusul tau si experienta ta.


fqvWoPT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...