Jump to content
LegendMihai

acceptat Cerere gazduiere clan ☆BlackSquad☆

Recommended Posts

  1. Liderul clanului : LegendMihai
  2. Tagul clanului : ☆BlackSquad☆
  3. Vechimea clanului : O zi.
  4. CSS / CSGO : CSS
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :https://www.gametracker.com/server_info/193.84.64.242:27015/top_players/?query=LegendMihai
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :https://eliteroyal.org/forum/profile/5391-legendmihai/
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) :Mg.EliteRoyal.ro 193.84.64.242:27015
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :De pe gametracker
  9. Subforumuri dorite :Regulament,Cerere intrare in clan,Istoricul membrilor care au fost in clan,O lista cu membri Clanului si un topic pentru Cerere inactivitate.
  10. Cine va fi moderator :LegendMihai
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? :Pentru ca e o comunitate veche,seriosa si cu membri seriosi.
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Din ce am inteles este nevoie de minim 5 membri,momentan sunt doar eu dar cunosc multe persoane car vor sa se alature clanului doar ca am zis ca e mai ok sa fac gazduirea pe forum pentru a putea face fiecare membru cerere de intrare pentru a avea dovada ca nu se intra pe pile sau pe ascuns.Clanul  va avea un server de discord pentru ca e mult mai usor de facut un cont si toti membri care se vor alatura au un cont de discord.Si as vrea ca clanul sa apartina de serverul de minigame al comunitati.
By Guest,

CAuta pe steam JOcu BLackSquad e exact ca csgo numai ca e moca :D


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chestia e alta. Noi avem server de TeamSpeak. Clan-ul din ce ai spus, va aparține MG-ului. Ar fi ok totuși să faci o listă și să atașezi link-ul de pe GT [Gametracker] și profil-ul acestora de pe forum. Să fie un clan de lungă durată.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote

@LegendMihai deja exista un clan de mg,daca vrei vorbeste cu Originall si daca vreti sa uniti clanurile ca sa devina unul Lasa-mi aici un raspuns dupa ce ati vorbit.

Stiu ca exista inca un clan,doar ca acesta vreu sa fie independent fata de Ro.mg,acela e clanul oficial al comunitati de pe Mg,acesta va fi unul care vreau sa fie gazduit doar,pana la urma jucatori pot alege singuri in ce clan vor sa mearga.Pe langa asta clanul lui Original are doar 2 membri din ce stiu eu si el este din 11 septembrie daca tin bine minte ce scria la ultima cerere de gazduire.


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru un clan iti trebuie timp,rabdare si persoane care sa se alature.Eu deja am pregatit totul pentru clan inca de joi seara inainte sa fac cererea de gazduire.

Am serverul de discrod,de steam,gradele pentru membri pregatite,regulamentul si modelul de cerere inactivitate/intrare in clan.

Acum cand original a facut clanul nu stiu cat de inplicat a fost.Din partea mea poate face ce vrea cu clanul Ro.Mg.

Daca considera ca vrea sa imi zica ceva poate sa im dea mesaj pe discord ori cand.

Si asa am planuri mari pentru acest clan,dupa ce va incepe sa aive membri osa il pun la punct cu lista membrilor si va fi gata.

 


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...