Jump to content
Kawse iNQ <3

acceptat [Cerere Moderator] R A Z Z O R

Recommended Posts

  • Nume -  Chiriac 
  • Prenume -  Albert
  • Varsta -  16
  • Experienta de moderator -  Am destula. [in trecut Administrator]
  • La ce categorie vrei sa fii moderator - Muzica si Stiri Globale
  • De ce doresti sa fii moderator la acea categorie [ minim 100 cuvinte ] - Imi doresc functia data pentru ca nu prea aveti moderatori si vreau sa imi redobandesc activitatea aici pe eliteroyal. Functia merita multa atentie si responsabilitate ceea ce consider eu ca ii pot acorda. La fel pot spuna ca in trecut m-am descurcat destul de bine. Pe langa toate acestea imi place sa dezbat diferite teme, iar la muzica pot dezbate tema prin intermediul la ce a ajuns acea persoana ce a lansat piesa "X" asa de faimoasa sau lucruri de genul. Stirile globale sunt pentru mine un hobby le urmaresc tot timpul si cred ca cele mai importante le-as putea posta si pe forum pentru a informa si membrii de aici.
  • Alte mentiuni - Tin sa precizez ca nu am Gradul de Admin pe unul din serverele comunitatii insa doresc sa ma reapuc de CSS anume V90 pentru a activa pe MG.ELITEROYAL.RO si CLASSIC.ELITEROYAL.RO la fel imi cer scuze pentru greselile efectuate in trecut! O seara placuta in continuare! 
By Ion ❤ 7k,

Cred ca a 10 oara faci asa cv:)))))))))))


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da' cum de ai facut cerere? Ti.au scos aia gradul sau cum?


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

La câtă "mişcare" ai facut, cred ca ai obosit şi trebuie să iei o pauză.

Contra


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

59 minutes ago, B R Ø N X ★ said:

La câtă "mişcare" ai facut, cred ca ai obosit şi trebuie să iei o pauză.

Contra

Timp de o Luna am jucat doar SAMP, pot spune ca m-am odihnit, pe v34 nu am intrat deloc. Dar am decis si mi-am cumparat v90.

By B R Ø N X ★,

Hai ca vad ca n.ai inteles ce am vrut sa spun prin "miscare"..

By Guest,

permite-mi sa corectez PRO <3 Love is The House


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...