Jump to content
Sacalul

acceptat Cerere admin/helper Sacalu

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Ciubotariu Razvan
  • Varsta 19
  • Nickname din joc : Sacalu
  • Steam ID : (STEAM_0:0:1224823562)
  • Experienta de helper : am avut helper,admin,semi god,god,si co owner am experienta si multi de aici care ma cunosc stiu asta ?
  • De ce doresti acest grad : am vazut ca nu prea e nimeni pe server si mai intra asa cateva persoane si nu are cine sa schimbe mapele mereu ?
  • Cum ai aflat de server : il stiu demult
  • Esti activ pe DISCORD?:am discord dar nu l am folosit des ca nu prea am cu cine.Stii ca am intrat pe discord si de la jk in seara aia.
  • Link gametracker cu ore [click] -   https://www.gametracker.com/player/sacalu/css.eliteroyal.ro:27015/                                                                          
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Cand faci o cerere grad la campul unde scrie "Dovada ca ai citit regulamentul adminilor" vei raspunde la intrebarile de test din modelul de cerere grad.

  1. Ce comanda folositi pentru a balansa echipele - !swmenu sau sm_swmenu in consola pentru a face acest lucru fara a aparea in chat.
  2. In ce caz se da kick la spectatori? -Spectatorii vor primi kick doar in cazul in care serverul va fi FULL 40/40, iar ce ce se vor pune AFK vor avea maxim 20 minute pentru a reveni.
  3. Daca cineva vorbeste urat pe chat ce faci? - Voi atentiona jucatorul dat ca pe server nu se permite astfel de limbaj, iar daca el continua !gag / a 2-a abatere !pgag.
  4. Daca cineva a injurat la microfon ce faci? - La fel ca si in situatia cu Chat-ul, ii voi acorda !mute. iar la a 2-a abatere il voi sanctiona cu !pmute.
  5. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Il avertizez ca nu este bine ceea ce face, iar daca continue special ii voi acorda !ban.
  6. Cum se face un demo? -Cu ajutorul comenzilor specializate care sunt introduse in consola.
  7. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - amabil si gata sa ii ajuti in orice problema o au

KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ai mai revenit tu de cateva ori si ai stat cateva zile si dupa iar ai disparut, spe ca de data asta sa ramai, 
Pro

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Yassir said:

Ai mai revenit tu de cateva ori si ai stat cateva zile si dupa iar ai disparut, spe ca de data asta sa ramai, 
Pro

 

am avut unele probleme si eu ca orice om ?


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, MikaelsoNNN said:

Pro . =)) . aa nush daca am voie sa dau .. ?

N.ai grad pe css, lasi degeaba.

Pro la Sacal.. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Mr.Ted❤✘Pufulet-iwnl- said:

:pro1: Ps. Suji Pulentiu !!!! VORBA care l-o facut faimos pe SAcal 

pulezuu**

By Guest,

Detalii minore bine ai revenit buto


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Sacalul said:

Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: 

Man, avand in vedere ca avem nevoie de admini o sa fac o exceptie si o sa-ti pun adminul pe codul postal.

20 hours ago, Sacalul said:

Experienta de helper [este un avantaj]: 

Da ce ii trebuie lui Razvan sa completeze acel camp daca se stie ca el are experienta, doar de obicei cand cineva cu experienta face cerere de grad atunci nu mai trebuie de completat toate campurile, ele se completeaza automat pentru ca toata lumea este "omnipotenta" si stie ca Razvan are experienta.

20 hours ago, Sacalul said:

Esti activ pe DISCORD?:am discord dar nu l am folosit des ca nu prea am cu cine

Am intrat pe discordul comunitatii facut de Ayman si din cate am vazut mereu sunt peste 10 oameni acolo, si majoritatea din ei "ai cu cine", dar ok discordul nu este atat de important la momentul dat si de asta nu prrea se da multa prioritate la acest camp pentru ca nu prea "ne ajuta socializarea cu restul membrilor din comunitate in acest moment critic", aici sunt de acord cu tine.

20 hours ago, Sacalul said:

Link gametracker cu ore [click] -   acum l am instalat,m am reapucat ?            

Razvan, ca sa intelegi un lucru, avem nevoie de ADMINI, nu de "jucatori cu grad", cred ca intelegi ce vreau sa zic fara sa folosesc iar level 99 sarcasm pentru ca e ora 2:59 noaptea si omu vrea sa explice cat mai simplu.

20 hours ago, Sacalul said:

Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 

Ok, cui ii mai trebuie regulament in 2018?

O sa las topicul deschis ca sa editezi cererea doar din respectul pe care il am fata de tine. ?

 

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, iGreen said:

Man, avand in vedere ca avem nevoie de admini o sa fac o exceptie si o sa-ti pun adminul pe codul postal.

Da ce ii trebuie lui Razvan sa completeze acel camp daca se stie ca el are experienta, doar de obicei cand cineva cu experienta face cerere de grad atunci nu mai trebuie de completat toate campurile, ele se completeaza automat pentru ca toata lumea este "omnipotenta" si stie ca Razvan are experienta.

Am intrat pe discordul comunitatii facut de Ayman si din cate am vazut mereu sunt peste 10 oameni acolo, si majoritatea din ei "ai cu cine", dar ok discordul nu este atat de important la momentul dat si de asta nu prrea se da multa prioritate la acest camp pentru ca nu prea "ne ajuta socializarea cu restul membrilor din comunitate in acest moment critic", aici sunt de acord cu tine.

Razvan, ca sa intelegi un lucru, avem nevoie de ADMINI, nu de "jucatori cu grad", cred ca intelegi ce vreau sa zic fara sa folosesc iar level 99 sarcasm pentru ca e ora 2:59 noaptea si omu vrea sa explice cat mai simplu.

Ok, cui ii mai trebuie regulament in 2018?

O sa las topicul deschis ca sa editezi cererea doar din respectul pe care il am fata de tine. ?

 

 

Gata green,am editat


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:acc3:

Sper sa participi in continuare la popularea serverului si sa ma pot baza pe tine.

Grad: Helper. (pentru ca ai doar 2 ore pe gametracker, cand faci macar 5 ore scrie-mi pm sa-ti dau up, stiu ca meriti grad mai mare)

@Sacalul 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...