Jump to content

Recommended Posts


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Contra

By Ion ❤ 7k,

dc?

By Guest,

1.nu inteleg nimic din site ala 2.Avem deja destule pluginuri pe server, cu cat mai simplu cu atat mai bine

By Ion ❤ 7k,

e site de rusi green intelege

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro. Chiar vreau sa desenez "curcubeuri" pe pereti :))


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, ar strica esenta jocului de classic.

Exista mg, pe ala sunt deja genul asta de pluginuri

By Ion ❤ 7k,

nu sunt

By Ayman Vlogs,

Ba este,am pe mg

By Ion ❤ 7k,

acum ai pus?=))

By Ayman Vlogs,

Da,am pus de 1 luna :)))


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand va aud cu esenta serverului classic imi vine sa ma culc, ca imi este somn ?

Cu cat mai frumos serverul cu atat mai bine, daca serverul era classic atunci nu mai bagam nici un plugin pe el, dar ma indoiesc ca ar fi bun acest plugin pentru ca ar distrage atentia atunci cand tragi in cineva sau poate ma gresesc, si cred ca e prea de tot sa fie colorat peretele atunci cand tragi, i dont know, mai astept pareri.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, iGreen said:

Cand va aud cu esenta serverului classic imi vine sa ma culc, ca imi este somn ?

Cu cat mai frumos serverul cu atat mai bine, daca serverul era classic atunci nu mai bagam nici un plugin pe el, dar ma indoiesc ca ar fi bun acest plugin pentru ca ar distrage atentia atunci cand tragi in cineva sau poate ma gresesc, si cred ca e prea de tot sa fie colorat peretele atunci cand tragi, i dont know, mai astept pareri.

Exact asta am spus si eu prin sesenta, pana la urma nu este un server de minigames sau ceva de genul cu pluginuri exagerate.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Yukister | ♥ said:

Exact asta am spus si eu prin sesenta, pana la urma nu este un server de minigames sau ceva de genul cu pluginuri exagerate.

pai vrei sa fie playeri doar pe mg sau pe ambele?


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@B R Ø N X ★ el se refera ca nu se exagereaza prin acest plugin, nu e ceva "too much" pentru un server classic.

Un server classic ca sa aveti idee nu inseamna un server care nu are nimic pe el, un server classic inseamna modul CLASSIC adica: ct vs terro , bomb plant, bomb defuse, hostage rescue, pentru ca din ce observ altii au o parere gresita despre cum ar trebui sa fie un server classic, mai departe serverul poate fi configurat in orice fel dar acea "esenta classica" pe care unii o inteleg gresit ramane mereu la fel, cum am scris mai sus: bomb plant, bomb defuse, hostage rescue.

edit: totusi inca nu ma grabesc sa pun acest plugin, daca o sa mai fie pareri o sa ma mai gandesc.

By B R Ø N X ★,

a.. am inteles eu gresit.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nellu n'am uitat dar inca nu sunt sigur daca trebuie de pus

By Ion ❤ 7k,

Ok


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...