Jump to content
Guest

acceptat CERERE GRAD PUFULACHE

Recommended Posts

Guest
  • Nume, prenume: ANichei Alexandru
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]: 30
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: Mr.Ted❤✘Pufulet 
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_0:1:38087442
  • Experienta de helper [este un avantaj]: DEA.
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: SA ajut servaru si sa ma distrez cu prietenii mei
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: IDK am  intrat din greseala si am ramas aicea ? 
  • Esti activ pe DISCORD?:NU prea folosesc Discord 
  • Link gametracker cu ore [click] -  https://www.gametracker.com/player/Mr.Ted❤✘Pufulet/css.eliteroyal.ro:27015/                                    
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Daca cineva vorbeste urat pe chat ce faci? Il avertizez  mai intai daca continua ii dau !gag 10 min daca incepe sa injure atuncea ii dau !mute 10 min  Si daca continua dupa ce i-o expirat mutu si gagu ii dau !psilence 
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server?  II spun ca nu are voie sa faca reclama la alt srv. REclama pe srv nostru e strict interzisa. DAca e jucator nou ii explic si daca nu intelege il articulez cu !silence
  • Cum trebuie sa te comporti cu lumea?  Frumos pt mine toti sunt egali nu conteaza gradele  dar fiind un membru staff imi place sa respect lumea si sa fiu respectat.
  • Ce comanda folositi pentru a balansa echipele ? !swmenu dar la sfarsitu unei runde
  • In ce caz se da kick la spectatori?  Doar cand e srv plin  pt a face loc altora 
  • Cum se face un demo?  Ma trec !afk  si prin intermediu consolei folosind comanda record nume

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:"

eu zic sa verifici ? 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai pro.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Cand iti schimbi numele in pufulache ai pro, pana atunci contra :))

By Guest,

E deja facut :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Mr.Ted❤✘Pufulet-iwnl- said:

Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server?  II spun ca nu are voie sa faca reclama la alt srv. REclama pe srv nostru e strict interzisa. DAca e jucator nou ii explic si daca nu intelege il articulez cu !silence

cand cineva vorbeste despre alt server se da direct !psilence, fara multa vorba si explicatii, am mai zis asta.

:respins:

Spoiler

:acc3:

Grad: Admin

@R A Z Z O R acum va puneti toti avatare cu Anubis? am vazut ca si-a pus @Ingerutz (avatarul pe care l-am avut timp de un an) si nu am zis nimic, acum ai pus si tu cu Anubis, cine e urmatorul? ? e greu sa aveti propriile idei originale, e? ?

By Guest,

Eu am pus ca să te enervez pe tine și pe Denis :))))

By Ayman Vlogs,

HAHAHAHAHAHAHA

By Sn[a]Ke,

Haide ca pun si eu, bun?:)))


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...