Jump to content

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

iGreen

css chat sound personal pentru fiecare admin

Recommended Posts

Salut, fiecare admin, inclusiv si helperii vor avea sunetu lor personal atunci cand isi vor scrie numele pe chat, de exemplu atunci cand scrii salut se aude ceva.
Aici poate fi si o melodie dar si o inregistrare la microfon, la alegerea voastra, durata trebuie sa fie de maxim 10 secunde.

Pentru asta lasati aici link cu o melodie de pe youtube si intervalul pe care il doriti sa se auda, nu lasati sunete deja taiate, o sa le tai eu in formatul care trebuie.
Pentru inregistrari la microfon le adaugati pe files.fm si tot eu o sa le convertesc in formatul care trebuie cu bitrate si hz care trebuie, nu va chinuiti sa convertati voi.

Informatii utile:

• Folositi comanda !soundlist pentru a accesa menu de sunete.
  • Co-Ownerii au 3 sunete personale si GOD au 2 sunete personale, Adminii si Helperii au cate 1 sunet personal.

Topicul va ramane deschis permanent.

Interesant,si melodia dorita o postam aici pe topic sau o trimitem in privat ?

Ideia e foarte buna.

Ok daca asa punem problema uite aici melodia

Minutu 42-52

@iGreen Sunetu meu acela vechi poti sa il stergi si sa pui pe acesta.  min 0:30 pana la 1:40 =)))))))

By ConstantinBoss,

max 10 sec butule

De la 0:42-0:52

Mersi

7 hours ago, Nellu said:

@iGreen Sunetu meu acela vechi poti sa il stergi si sa pui pe acesta.  min 0:30 pana la 0:40 =)))))))

o mica greseala pana la 0:40

Scuze de off-topic, dar eu nu mi-am vazut sunetul in sounlist si cand scriu luke sau Luke nu se aude nimic.

@iGreen