Jump to content
iGreen

finisat CONCURS CSS: Adminul Lunii decembrie 2018 - ConstantinBoss

Recommended Posts

Salut baieti si baieti.. as vrea sa va bucur cu un concurs doar pentru admini.

Este foarte simplu, la sfarsitul fiecarei luni o sa facem concursul asta, fiecare admin de pe server "de la helperi la owneri" o sa voteze un coleg si va argumenta votul, o sa las un exemplu mai jos. De data asta premiul va fi up la grad dar daca o sa vad ca nu argumentati bine votul atunci la urmatorul concurs cu adminul lunii nu va fi premiu, cel putin din partea mea nu va fi premiu.

Concursul este mai mult for fun.

Incep eu:

Il votez pe @R A Z Z O R pentru ca este foarte activ pe server si mereu cauta sa se implice ca sa ajute mai mult, nu zic ca si ceilalti nu fac acelasi lucru dar recent am observat mai des asta din partea lui, daca as putea da 2 voturi l-as vota si pe @I'm Pain pentru mapa cea tare care a facut-o si i-as vota si pe altii pentru anumite lucruri positive dar deja am lasat votul..

ATENTIE: Tot stafful trebuie sa participe.

Succes, sa castige cel mai bun admin.

By B R Ø N X ★,

up


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ultimul timp l-am vazut pe @R A Z Z O R sa se implice cel mai mult, deci pe el il votez ❤️ 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il votez pe @tibi pentru simplul fapt ce e activ si un tip foarte ok.Cel mai bun sa castige.

 


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il votez pe @ConstantinBoss drept adminul lunii. Motivul este unul cunoscut de majoritatea persoanelor. In primul rand, strofocarea de a reinvia un server ce poate pentru unii parea mort. A fost un model si a avut cel mai mare impact pe acest server. De activitate nici nu mai este vorba, deoarece acesta este gasit aproape la orice ora pe server, indrumand atat staff-ul cat si playerii.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dolixec absolut de acord, dar owner e gradul maxim, unde sa mai ia up :)) de asta l-am votat pe razzor ca sa poata avea o sansa la up, oricum din cate am vazut 99% din admini sunt foarte bravo si respectuosi.

By Dolixec.,

Nu am tinut cont de locul rang-ului.

By iGreen,

stiu :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îl votez pe @ConstantinBoss, e foarte activ și de treaba! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

il votez pe @ConstantinBoss pt ca el o reusit sa ridice srv din Mormant . Chico you always will be my Brother ❤️ .Asta ar fi primu vot si al doilea il votez pe butu meu care vine mereu dupa mine aka bozgor @R A Z Z O R pt ca se implica si chiar merita # just love  ❤️ 

By Guest,

Scuzati ca am postat aicea :D

By iGreen,

cand vrei gradele la loc ma anunti, poti posta unde doresti dar nu mai spune niciodata sa aleg intre tine si altcineva pentru ca data viitoare o sa ma supar mai tare :)

By Kawse iNQ <3,

Mersi my love. #NO HOMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm ....

 

eu zic ca ConstantinBoss ? e foarte mult online de o luna si ? si incerca sa ajute pe ori si cine ?

 

Glumesc ?

 

eu unu nu vreau sa dau vocea doar la unu pentru ca toti din staff isi fac treaba cat de bine poate ? si ma bucur enorm de faptu ca am po pu lat server cum este pana acu

 

 Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc ca facetzi
parte de comunitatea noastra
!!doar inpreuna o sa reusim!!

 

 

decizia va urma ......

 

Pain

 

 

 

P.S.: sunteti niste buti ? care mati votat !! ce up sa mai primesc!!
ORICUM VA MULTUMESC !!!

By Guest,

Ai respectu meu indelungat Esti un om ok si un prieten adevarat sa stii ca mereu te voi aprecia <3

By Guest,

dar daca votezi pufu eu nu ma supar :P


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...