Jump to content
iGreen

finisat CONCURS CSS: Adminul Lunii decembrie 2018 - ConstantinBoss

Recommended Posts

Eu il votez pe @ConstantinBoss, din pct meu de vedere e cel mai de treaba si activ admin. An nou fericit!!


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

dkdl si junk au primit remove pentru inactivitate iar devil si donlex sunt noi si nu neaparat sa voteze, imediat calculez voturile si anunt castigatorul

razzor a zis ca i s-a ars monitorul sau ceva de genu si mi se pare ca el trebuie sa fie, revin cu edit, ma duc sa mnc. ?

By B R Ø N X ★,

inca aveau gradele

By ConstantinBoss,

igreen scuze, dar junk era online da eu bou nu iam dat add in grupa scuze. greseala mea !!


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ConstantinBoss are cele mai multe voturi, pentru ca intr-adevar a fost cel mai activ si s-a implicat cel mai mult.

FELICITARI CHICO! AI FOST PROMOVAT DE LA OWNER LA OWNER! ?

Apropo, pentru cei care nu inteleg de ce are numele Constantin, Constantin este fiul lui micut. ?

La urmatorul concurs cu adminul lunii voi oferi o licenta steam de css adminului lunii.

By iGreen,

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...