Jump to content
lil woah. #

acceptat Cerere Global Moderator - woah

Recommended Posts

  • Nume ★ Hanu
  • Prenume ★Mihai Alexandru
  • Varsta ★Am varsta de 12 ani.
  • Experienta de moderator global ★ nu am mai avut vreau sa incerc 
  • Cu ce nume ai intrat in grupurile de facebook ★Mihai Alexandru Hanu
  • STEAM ID de pe serverul unde detii minim semi-god ★ nu detin pe niciun server semi-god =] doar detin helper .
  • Motivul care te face sa doresti acest grad ★as vrea sa ajut mai mult comunitatea decat as putea sa o ajut cu moderator .
  • Ce face un moderator global pe forum? ★ modereaza ,sterge comentarii , da warn-uri si cam atat stiu ❤️
  • Alte mentiuni ★Nu am varsta de 16 ani nici 400 de post-uri nici semi-god dar sper sa fiu acceptat acordati-mi o sansa pwp <3.
    Daca vreti o luati in misto daca nu nu ,  sper sa fiu acceptat <3.

                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sper sa fie fara suparare, dar comunitatea se ridica si trebuie sa aratam seriozitatea, odata ce nu indeplinesti vreo cerinta vei primi :contra1:, insa daca ai fi avut gradul, posturile si varsta aveai Pro, vreau si activitate pe forum, ai ales categoria muzica in Cererea Moderator insa eu te-am vazut decat la jocuri forumistice, sper ca ai inteles ce am in vedere.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Haypooh a.k.a Razzor said:

Sper sa fie fara suparare, dar comunitatea se ridica si trebuie sa aratam seriozitatea, odata ce nu indeplinesti vreo cerinta vei primi :contra1:, insa daca ai fi avut gradul, posturile si varsta aveai Pro, vreau si activitate pe forum, ai ales categoria muzica in Cererea Moderator insa eu te-am vazut decat la jocuri forumistice, sper ca ai inteles ce am in vedere.

Nu ma supar fiecare are parerea lui apreciez ca ai raspuns la acest topic ❤️

By Kawse iNQ <3,

<3


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, ObIto .# said:

Scuze si de la mine tot :contra1: ai, daca aveai macar numarul de posturi aveai PRO ...

same ca si la Razzor nu trebuie sa va cereti scuze este doar o parere inca o data multumesc pentru ca ai raspuns la topic ❤️ pace

By ty.urtos,

Nici tu nu trebuie sa comentezi dupa fiecare post, stii nu ?


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu unul dau pro din cateva motive pe care le voi explica in decursul acestui comment.

1. Tin minte, tot la o asemenea cerere de global moderator, am dat un contra pe numarul de post-uri. Green a spus ca acea regula va fi scoasa, dar pana la urma a ramas la fel.

2. Post-urile se pot face usor. Are 207 post-uri, nu e cale lunga pana la 400.

3. Grad-ul de Semi-God nu mai exista pe niciun server daca nu ma insel.

Varsta e cel mai mare dezavantaj, dar pe parcursul timpului parcurs aici am observat persoane tinere cu mai mult cap decat o persoana matura din punct de vedere al varstei. Chiar daca nu s-a ocupat foarte mult de categoria sa, a umblat mai mult pe la alte categorii, ceea ce de asemenea e o activitate.

Trebuie sa intelegem ca lumea se tot "updateaza" maturitatii de la o varsta frageda, nu mai e ca vechile generatii care se maturizau abia pe la 20-21 de ani.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well, nush ce sa zic, dar o sa dau pro, fara a ma gandi. Doar pentru faptul ca esti activ.

As fi putut da un raspuns mai concret si mai pe placul tau, dar tin cont ca ai varsta respectiva si 0 experienta, dar hei, astea se invata in timp, deci sper sa te multumeasca raspunsul cat de cat.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Hai pro și de la mn. Cum o zis și Doli posturile de fac ușor nu e greu și mulți au o gândire mai matura de la o vârstă frageda. Eu zic sa ii dam o șansă activitate are nu pot spune nu. PRO DE LA MN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pro si de la mine doar pentru a-ti acorda o sansa.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea stiu ce sa zic, ai doar 12 ani, e adevarat ca te comporți matur, si ai 1-0

Posturile e adevarat,  se fac ușor, ai timp,

2-0

Iar activitatea este nu pot zice nu, se poate si mai activ ce-i drept dar nu cred ca trebuie neaparat să fi ce-l mai activ deci

3-0 

Adica :pro1:

Succes!


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Cand aud ca lumea zice ca se comporta matur ma apuca rasu sincer =))))

Eu personal,dupa mai bine de 4 luni de cand il stiu il cunosc ca o persoana pusa pe caterinca mereu :)))

Dar merita aceasta sansa la un grad mai mare ca el.

:pro1:


                                                                                    

 

76561198860175492.png

20190103_234048.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti activ si prietenos, pe langa asta ai si simtul umorului dezvoltat, ceea ce e mai rar la varsta ta, e o dovada de inteligenta.

:acc3:

Cred ca o sa te descurci.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...