Jump to content
Alx

acceptat Cerere helper - XYZ.#

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Neacsa Alexandru
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]: 12
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: XYZ.#
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_0:1:239905914
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/ciprian02/
  • Experienta de helper/admin [este un avantaj]: Experienta foarte multa ca admin si helper
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: EU doresc acest grad deoarece as vrea sa tin pacea pe servar si sa ajut pe oricine imi cere ajutorul
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: De la haX
  • Link gametracker cu ore [click] https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=XYZ                                                                 
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  
  1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi - !swmenu in cazul in care sunt 6 playeri mai buni si 6 playeri mai slabi eu trebuie sa ii echilibrez
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !psilence
  3. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? - record in consola si stop
  4. Jucatorilor ce au jocul cumparat pe steam le poti face control? - Nu
  5. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Trebuie sa ma comport exemplar in orice situatie si nu trebuie sa ma cert cu playeri.

                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro, îl vad mereu activ pe sv


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Haypooh a.k.a Razzor am avut dar mi l-a scos green deoarece nu am fost active cateva luni.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

Grad: Helper.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...