Jump to content
w0w

acceptat CERERE UPGRADE ADMIN -w0w

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Pasca Andrei
  •  
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]: 19
  •  
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: w0w
  •  
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_0:0:461300779
  •  
  • Experienta de helper/admin [este un avantaj]: Da,am avut grade și pe alte servere. (Ma descurc o sa iti demonstrez daca ai incredere in mine !)
  •  
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Cred că am acumulat destulă experiență pentru acest grad,fiind helper,
  • și,acum,având în vedere că această comunitate crește constant în ultimul timp,consider că va fi nevoie de mai mult staff pentru a se ocupa de server.
  •  
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: De la MaSSaCrE
  •  
  • Esti activ pe DISCORD?: Sincer nu prea.
  •  
  • Link gametracker cu ore -https://www.gametracker.com/player/w0w/css.eliteroyal.org:27015/
  •                                                                    
  •                                                                  
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Ce comanda folositi pentru a balansa echipele - !swmenu
  • In ce caz se da kick la spectatori? - Doar dacă serverul este full.
  • Daca cineva vorbeste urat pe chat ce faci? - Îl avertizez o dată,dacă continuă îi dau ,,!gag",iar dacă după gag iar vorbește urât îi dau ,,!pgag". 
  • Daca cineva a injurat la microfon ce faci? - Îl avertizez o dată,dacă continuă îi dau ,,!mute",iar dacă după mute iar vorbește urât îi dau ,,!pmute".
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence nume 10080 reclama.
  • Cum se face un demo? - record-stopdemo în consolă.
  • Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Respectuos,dacă cineva vorbește urât,nu îl înjur înapoi ci îi atrag atenția.(unlike pamaj)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...