Jump to content

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Sign in to follow this  
Treka

Regulament

Recommended Posts

Un mic regulament pentru persoanele ce doresc a face o cerere de rezolvare a problemei OS-ului :

1. In primul rand, nu trebuie sa aveti un trecut urat. Ce inseamna asta? Sa nu fi fost prinsi in trecut/prezent cu diferite coduri in PC-ul dumneavoastra.
  2. Imi asum dreptul de a-mi alege cererile la care voi raspunde/ajuta. Poate voi parea rasist/nationalist/xenofob, dar odata ce ajutorul oferit vine din timpul meu liber, am dreptul la asemenea alegeri. Sper ca ma veti intelege.
  3. Persoanele care au mai trecut prin asemenea probleme, pot de asemenea sa ofere solutia lor salvatoare in topic. Nu sunt un geniu, nimeni nu e si nu mereu iti poti da seama din prima cauzele erorii, de aceea persoanele ce ofera ajutor/un sfat sunt bine-venite.
  4. NU accept trolling in topic-urile de acest gen. Cine doreste sa ajute, bine de bine. Cine vine cu solutii precum "Delete System32" sau  are ca scop astfel de obiceiuri, nu va scapa foarte usor 😄 Ati fost avertizati!

Intervalul meu de lucru este in Weekend. In cazul in care voi avea timp in cursul saptamanii va voi anunta in topic-ul creat.

Dolixec,
Administrator & Suport Tehnic

EliteRoyal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this