Jump to content
Cipry

respins Cerere grad Cipry

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Ciprian
  • Varsta: 14 anisori.
  • Nickname din joc: Cipry
  • Cu ce nume ai mai jucat: Doar cu asta.
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM-ID: STEAM_0:0:2113159775
  • Profil steam: -
  • Experienta sourcemod: Am//
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Deoarece am mai fost admin pe serverul de v34 al acestei comunitati,nu am avut prea multe tangente/certuri cu membrii comunitatii si am un comportament cat de cat ok,as spune.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Gametracker.
  • Esti activ pe serverul de discord [click]  Da,am intrat si pe ala.
  • Gradul dorit [click] -  Helper/Admin
  • Link gametracker cu ore [click] -    https://www.gametracker.com/player/Cipry/css.eliteroyal.org:27015/
  • Link cu prezentare [click]  Salut,ma numesc Ciprian,am 14 ani si sunt din Republica Moldova.Sunt un baiat istet,inteligent,prietenos,politicos si destul de responsabil,as zice.Imi place sa joc css,samp si free fire uneori.Imi place mult basket-ul,si ca hobby ,invat engleza adaugator so practic cursuri de Sambo si Basket.                                                                   
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 

Intrebari de test..

  1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi? -!swmenu
  2. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Respectuoas,as spune,sa le fim un exemplu.
  3. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Il avertizez si daca contiuna,!psilence /!silence nume 10080 reclama
  4. Ce trebuie sa faci daca suspectezi pe cineva de cod? - Ii fac demo,si dupa ii cer control,daca refuza controlul,ban pe motiv refuz control.
  5. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? -Demo=ul se face in cazul in care suspectezi pe cineva de cod.Se deschide consola si scriem:record si nume.
  6. Ce se intampla daca nu lasi parerea la trei cereri? -Remove.
Edited by Cipry

fqvWoPT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Cipry said:

Link cu prezentare [click]  Nu am facut acel topic,deoarece contul pe care am facut descrierea a fost banat,si mi-am creat altul...

In asa caz trebuie sa faci o prezentare ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra nu ai orele necesare. Mai strânge orele și după revine cu alta cerere. 


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra, o singura data l am văzut pe sv


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

cand o sa ai 15 ore atunci cand scrii statsme sa revii cu alta cerere, imi pare rau dar deocamdata respins din pacate.

:respins:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...