Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

B R Ø N X

Va pup si va repect. A fost o onoare sa fiu alaturi de voi! ❤️

Message added by B R Ø N X

Recommended Posts

Ar fi tare pt admini.

Anti rush primele 20-30 de secunde ar fii fain rau!

@tibi acel plugin nu are zone anti-rush pentru dust2 nou, uitati-va la ultimile postari.

@Λ Kassandra Λ asa o sa iasa prefire pe tine si o sa zici ca are cod.

4 hours ago, B R Ø N X said:

goldmember o sa-l pun dar pare aiurea ca trebuie sa instalezi inca 2 pluginuri ca sa mearga, mostactive (care poate sa faca lag) si VIP Core (care n-are nici o legatura cu pluginu, nu stiu de ce l-a pus). O sa incerc putin mai tarizu.

Nush daca-s cele mai practice pluginuri pentru un server de classic XD

By B R Ø N X,

da. tine-o tu in classic. nu atragi playeri cu un server aproape stock. servere clasice sunt mii...

dar de ce nu lasati serverul classic, asa cum e el ? un server de competitiv normal, nu-l incarcati cu atatea plugin-uri, mi se par niste rahaturi. La ce te-ar ajuta sa stii cat i-ai dat cu grenada, sau de ce sa nu dau eu rush ca un rus in primele 30 secunde, unde-i logica? lasa-ti serverul asa cum e, e super asa

By B R Ø N X,

[RO] GO.ELITEROYAL.ORG ★ SKINS|GLOVES ★ ADMIN FREE ★ 4/24 mie nu-mi place sa vad asa...

bronx, nu e asa  mereu, sa fim seriosi, seara ne strangem intre 13 si 20 asa ca eu  zic ca e ok.

By B R Ø N X,

wow.. 13 - 20.. nu cred ca erai dar era mai bine cand aveam server full de 32 de slot-uri. btw: din playerii aia cati iesi? nu ramanem dupa 3v4? ba da.. asa e mereu dupa. de ce sa stai sa te chinui asa cand poti avea o baza de playeri activi mereu?

@magic Daca vrei un server total classic atunci poti sa creezi lan si sa joci cu botii sau sa intri la un competitiv pe serverele oficiale.

ASTA E COMMUNITY SERVER si se configureaza in asa fel ca sa le fie placut jucatorilor, nu suntem pe ESEA sau ESL sa jucam default, daca avem posibilitatea sa facem jocul mai frumos atunci terbuie sa ne folosim de aceasta sansa.

Am adaugat pluginul care arata damage, azi mai pe seara sau maine le adaug si pe celalalte 2.

Guest
This topic is now closed to further replies.