Jump to content
Dolixec.

rezolvat Propunere - Anti-Swear & Medic.

Recommended Posts

  • Nume pe server: Dolixec
  • Propunere: Scoaterea Anti-Swear-ului & a medic-ului.
  • Beneficii: Am auzit de la jucatori ca la frazele "ma tibi" se primeste kick. Si pana la urma, de ce sa avem asa plugin daca avem admini pe server? Ce responsabilitate ar mai avea ei? Ce atributii ar mai avea? Si medic-ul, se foloseste in abuz foarte mult la knife battles. Nu e de ajuns doar health pack-ul?
  • Alte mentiuni: -

*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro ar fi foarte bine sa fie scos acel plugin cu auto kick deoarece este foarte enervant cand vrei sa scri ceva si ar da de lucru si adminilor ,cat si medicul deoarece intr-un battle cu lamele se foloseste foarte des medicul si nu mi se pare corect sa fie spamat.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Pro anti swear sa fie scos nu pot sa spun cuvinte uzuale cum ar fi populat, ma tibi'si multe altele deoarece le citeste ca niste cuvinte obscene si medic sa dispara de tot nu e ok asa ceva când tu ai 25hp si el are full HP. Medic pack ala e bun merita sa ramana dar nu sa fie si  medic si medic pack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medicul costa 5000$, de asta e imposibil sa fie abuzat, acum il pun 7000$.

Si in legatura cu pluginul cu auto-kicku, nu tot timplul sunt admini pe server, lasati-mi o lista de cuvinte la care va da auto-kick cand nu ar trebui si o sa le fac ca exceptie.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...