Jump to content
Alx

respins Cerere UP - Alx.

Recommended Posts

Eu unul îți ofer contra. De ce? Nu pari deloc matur, și mai nou din ce știu parcă tu ai fost implicat în ceva scandal.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 minutes ago, Treka said:

Eu unul îți ofer contra. De ce? Nu pari deloc matur, și mai nou din ce știu parcă tu ai fost implicat în ceva scandal.

Nu am fost implicat in niciun scandal.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, AlexT said:

Ba da tu trebuie sa comentez la orice parere sau cum vad ca nu iti convine nimic//

Nu trebuie sa comentez la toate si nu am facut asta.Doar am vrut sa stiu motivele

 


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ca sa nu fie probleme cu spectatorii pe viitor am pus inapoi pluginul !active

s0ro2w0.jpg

In cererile de grad orele de la spec nu mai au nici o valoare, deci acum puteti sa stati spec non-stop 24/24 de ore 365/365 de zile, pentru ca nu va ajuta cu nimic.

@Alx cu parere de rau o sa-ti dau respins pentru ca ai prea multe contra.

Inteleg ca ai vrut tare gradul asta si cand ai vazut ca colegii tai iti dau pro te-ai suparat putin si nu te-ai controlat si ai inceput sa raspunzi asa dar totul este inainte, daca azi nu reusesti poate reusesti data viitoare, nu terbuie sa te certi cu cineva sau chestii de genu, mai bine ai asculta ce zic ei pentru ca is mai mari ca tine cu mult si nu cred ca iti vrea cineva rau.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...