Jump to content
ty.urtos

acceptat Cerere Global Moderator - ty

Recommended Posts

  • Nume ★ Vijoaica
  • Prenume ★ Robert Mihai
  • Varsta ★ 11
  • Pe ce server al comunitatii joci ★ CS.ELITEROYAL.ORG / ARENA.ELITEROYAL.ORG / GO.ELITEROYAL.ORG
  • STEAM ID pe serverul unde detii grad ★ STEAM_0:0:173142004 (Fondator - CS.ELITEROYAL.ORG)
  • Profil Steam ★ https://steamcommunity.com/id/SighisteaCuvnat/
  • Cu ce nume ai intrat in grupurile de facebook ★ Robert Vijoaica
  • Motivul care te face sa doresti acest grad ★ As vrea acest grad pentru ca doresc sa am grija ca nimeni sa nu incalce regulamentul forumului, daca cineva face asta, sa ii dau warn, sa nu faca double-post, post-hunt si spam, sa nu vorbeasca urat, sa mentin ordinea pe forum, sa dau T/C la topic-urile inactive.
  • Alte mentiuni ★ Sper sa primesc gradul ?


sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro e activ si cred ca se va descurca.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Ce conteaza vârsta. Ai pro de la mn esti un mic geniu la fucking 11ani. Daca asi putea to-as da eu g. Mod. Dar ce sa mai zic. Pustiu asta mic are respectu meu. Pro inca o data si numai bn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, o sa primesti o sansa sa vedem cum te descurci. Succes.

:acc3:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...