Jump to content
Fnatic

acceptat Cerere up(ADMIN) Fnatic

Recommended Posts

@PJCu9mN.pngFnatic tu ce parere ai, meriti up sau nu?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@all-seeing-eye-512_1.pngiGreen  eu sunt de parere ca Tibi Morrow si Anto au rămas cu,chestia ca eu fac abuz.Recunosc ca am avut unele greseli la început.Dar consider că mi-am corectat comportamentul si ca merit acest Up. 

Decizia iti apartine tie.


                                                                                             

 

fnatic.png.719ba5989c8951896f449ef595395d21.png.6bc7fe614f6efe4d91f471ee12940aae.png   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 7 minute, Fnatic a spus:

@all-seeing-eye-512_1.pngiGreen  eu sunt de parere ca Tibi Morrow si Anto au rămas cu,chestia ca eu fac abuz.Recunosc ca am avut unele greseli la început.Dar consider că mi-am corectat comportamentul si ca merit acest Up. 

Decizia iti apartine tie.

Nu am ramas dar de asta dai dovada 

... Promovezi rautate. Mai ales cand nu iti pui un semn de intrebare la cererile unora. Aici il voi lasa pe green sa decida eu am terminat ma găsești in privat daca vrei sa te lamuresc Edit greseala asta cu pro la majoritatea playeriilor am făcut-o si eu multumesc lui dyblo pe calea asta ca mi-a deschis mintea. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra de moment . In primul rand ar trebuii sa nu faci atat de mult abuz de helper 2 ar trebuii sa fii mai maleabil chiar daca te enervezi ca te omoara cineva etc... de moment esti bine pe help nu cred ca ai nevoie de admin ... Nu sunt rau sunt Realist !! ms .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Ba eu iti dau un mare Pro deoarece nu miai creiat o impresia rea esti un baiat ok meriti un grad mai mare de ex God  stie sa aplice regurile si plm pt ce is regurile?? Sa fie incalcate. Pe srv nu trebuie luate toate in serios se mai face si caterinca de situatie mai radem mai glumim mai Injuram in engleza dar asta nu se face cu intentie ci pt a destinge atmosfera. 

 

 

 

Daca cineva acuza de wall aim de exemplu pe mine azi nu ma deranjează chiar deloc le dau voie sa se uite si in pc peste tot eu is curat nu joc cu hack nu imi frec eu steamu lvl 102 si inventar de 300e pt un amarat de joc. Când ma face cineva codat eu ma bucur ca stie ca is mai bun decât el :)) 

 

Eu inca o data iti zic Pro e baiat cuminte si mai uitativa si in oglinda ca si voi faceti prostii la rându vostru chiar si eu 

 

 

By Anto❤️,

Tu mai ai admin pe css? :))

By Anto❤️,

Zi vezi ca sunt doua posturi identice

By Guest,

Care e spilu zi si mie?? Cei cu raca si dusmania asta intre voi dati o sansa cum ati avut si voi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat, grad - admin.

Sper sa nu dezamagesti colegii care ti-au dat pro.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...